Arama sonuçları: *

1. otterthesamurai

GencerGaming DA-C2 oyunlarda çökme problemi

Ben b450m k ile aldım ve günlerdir 3600mhz'de hem stres testi hem rekabetçi ve aaa oyunlar oynuyorum henüz bir sorunla karşılaşmadım.
  2. otterthesamurai

@MagicPump sistem elime ulaştı, b450m k ile almıştım. bios güncellemesi, gerekli ayarları yapptım, temiz kurulum win 10 ve driverları kurdum. 10 dakikalık cpu, gpu, ram stres testlerinde 3600mhz ile bir sıkıntı yok, yalnızca valorant ve rdr2 ile deneme şansım oldu ve yarım saat bir saat gibi...
  3. otterthesamurai

Çözüldü✓ Gençer Gaming DA-C2

@GENCERGAMİNG aynı şekilde benim de yurtiçi kargo ile kargo takip numaramda hata var. Sipariş no: 680610056 İyi çalışmalar dilerim.
  4. otterthesamurai

Dostum konuyla alakasız fakat sistemi mağazadan mi aldın internetten mi? Benimki henüz kargolanmadı, b450 ile almıştım ben sistemi, gelince test edip bu konu altına yazacağım.
  5. otterthesamurai

Donanım arşivi f/p canavarı sistem Yeniden stokta

Bir eski linkten bir yeni linkten sepete eklemeyi denerken şansıma 21:30'da eski linkten sepete eklendi ve ödeme sayfasına geçti. 512gb ssd ve b450m anakart ile 12.612,59 TL'ye gelmiş oldu. indirimi sonuna kadar alamadık ama olsun, yine piyasaya göre uyguna geliyor.
Top Bottom