Arama sonuçları: *

1. rycK

Molecule pc Donanim Arşi̇vi̇ Sistem Kargo Tarihi

dünden beridir 3 kere sistem bir sorunla karşılaştı sistem yeniden başlatılıyor diye uyarı gelip bilgisayar kendini yeniden başlatıyor, bunun hakkında molekulepc'ye ticket açmalımıyım geçen hafta da 1-2 kez yapmıştı bunu
  2. rycK

yok kanka sistemde hiçbir sorun yok yukarıda arkadaşların kontrol et dediği her şeye baktım her şey 0 hiç kullanılmamış
  3. rycK

evet sitede yazmıyor, müşteri hizmetlerini aradığında ulaşabiliyorsun 1656061551 bu ışık sistem kapalı olsa bile yanıp sönüyor nedenini bilen var mı
  4. rycK

Bende de 7.12.2019 gösteriyor ama windows ile alakalı bir şeydir diye düşünüyorum
  5. rycK

herhangi bir garip durum gözetmedim ve windows kurulu olarak geldi sadece kendi ürün anahtarımı girdim
  6. rycK

Maks 3 gün içerisinde veriliyor zaten, benim dün kargoya verildi ve bugün elime ulaştı şu an bu bilgisayardan yazıyorum, sistem gayet iyi ama fanları beklediğimden bir tık sesli çalışıyor fakat kulaklık varken duymuyorum
  7. rycK

17 haziranda siparişi verdim ben pazar gününü çıkartırsak bugün 3. gün ve kargoya verdiler. sağ üstteki numarada pazar hariç 9.00-18.00 arasında arayabiliyorsun, ben aradığımda siparişleri sıraya göre hazırlayıp veriyoruz diyordu, seninkini büyük ihtimalle yarın kargoya verirler.
  8. rycK

Donanım arşivin youtube kanalındaki 11300tllik amd olan sistemi moleculepc'den 16 haziranda sipariş verdim ama hala hazırlanıyor gözüküyor tahmini kargo süreleri kaç gün bilen var mı?
Top Bottom