Arama sonuçları: *

1. Çömez Toplayıcının Acısı

Arkadaşlar En Ucuz En İyi Fiyat Performansı Kasa Toplamaya Hoş Geldiniz

Knk Sistem Donuyo la neyi güzel xd Açılış 5 Dk Valoda Bile Kasıyor xd
  2. Çömez Toplayıcının Acısı

Arkadaşlar En Ucuz En İyi Fiyat Performansı Kasa Toplamaya Hoş Geldiniz

Hep Beraber En Ucuz Fiyatta En İyi Kasayı Toplamamda Bana Yardımcı Olunuz Lütfen :) Evde Hali Hazırda Eski Bir Pc'im Duruyor Özelliklerini Vericem Altta Bundanda Yararlanarak Bir Fiyat Performans Kasası Çıkarmak İstiyorum Bütçeyi Sormanıza Gerek Yok Tek Derdimiz Ucuz Yollu Bir Kasa Toplayıp...
  3. Çömez Toplayıcının Acısı

Çözüldü✓ Bu Sisteme Ne Diyorsunuz İyimi Kötümü ?

Hocam Birde Soğutuculu RAM alsam doğru karar olurmu yada Hiç bir önemi varmı Kingston HyperX Predator 16 GB (2x8) bunu önermişlerdi forumda
  4. Çömez Toplayıcının Acısı

20k-25k edit için pc

oyun ağırlıklı olup edit yapıcaksan amd tavsiyem olur ama sen edit yapıcağın için intel bir işlemci şart yalnız günüzmüde bu fiyat aralığında ileriye dönük iyi bir sistem zor olucaktır ekran kartı ve işlemci dikkatle seçmeni tavsiye ederim benim önericeğim iki işlemci ve ekran kartı senin...
  5. Çömez Toplayıcının Acısı

20k-25k edit için pc

Bütçe ne kadar
  6. Çömez Toplayıcının Acısı

İzinden gidip zotac almayı düşünüyorum o zaman .:)
  7. Çömez Toplayıcının Acısı

O zaman soruyu değiştireyim hocam sen benim yerimde olsan hangisini seçerdin :) PSU da 16 pin girişi var diye biliyorum hatırladığım kadarıyla yani :D
  8. Çömez Toplayıcının Acısı

ZOTAC Hayal meyal hatırlıyorumda pny bilmiyorum markada önem teşkil etmiyormu Çünkü Az bir miktar para vermiyoruz sonuçta[/url]
  9. Çömez Toplayıcının Acısı

25k-28k arası max sınırım 28 ama 1690563462 Asus Dual Rtx 4070 iyi mi? yada 3080 ? GERÇİ HANGİSİ DAHA İYİ bilmiyorum baktığımda bit değeri yüksek gb desen yine sadece çıkış yılı 3 yıl öncesinden 3080 nin Ve ekran kartında bir çok şeye dikkat etmek gerekiyor artık eski çağdaki gibi değik gb ve...
  10. Çömez Toplayıcının Acısı

Teşekkür Ederim SS alıcam Bunu :) 1690563233 Ekran Kartı Tavsiyen 850 PSU İLE 1000 Arasında 1... tl gibi fark vardı Psu Bir Sorun yaratırmı ki birde tavsiyelerinize açığım önerileriniz önemli benim için
  11. Çömez Toplayıcının Acısı

Anakart İşlemci Ve Psu 2 Aydır elimde Malesef Psu İade Süreci Çoktan Geçti :(
  12. Çömez Toplayıcının Acısı

Tam 11 yıldan fazladır hayalim daha üstünü almak istedim ama ne bütçem yetti nede bilgim bilgim olmadan üst bir sistemi harap etmekten korktum birde sistemi topladıktan sonra doğru bir şekilde bileştirme işlemi vs çok bilgili değildim halledince araştırmaya başlıcam ama teşekkür ederim mutlu...
  13. Çömez Toplayıcının Acısı

ana kart ekran kartı işlmeciyi aldım 2 aydır bende tamamlamak için bir iki aya daha ihtiyacım var sadece
  14. Çömez Toplayıcının Acısı

bütçe ekran kartına yetmedi lakin asus dual rtx 4070 mi alsam önümüzdeki ay kararsızım 1690562742 Bu bir problem yaratırmı ki geleceğe yönelik gğçlü olması iyi olur diye almıştım oysa Sonuçta İhtiyaç Kadarını Pc Kullanıcak Geriye Kalanı Kullanmıcak Yanlışmıyım Acaba
  15. Çömez Toplayıcının Acısı

AMD RYZEN 7 7700X ROG STRİX B650E-F GAMİNG WİFİ ROG STRİX 1000W PSU Arctic Liquid Freezer II - 360 MSI Ventus GeForce RTX 4070 12GB GDDR6X PCI Lian Li Lancool III RGB SİYAH Bu Sistem Hem Oyun Hemde Video Editörlüğü İçin Nasıl 10 Üzerinden Puan Veriseniz Kaç Verirsiniz Dar Boğaz Yapıcak Kronik...
Top Bottom