Arama sonuçları: *

1. Adibss

Bu Monitörü Alayımmı Nasıl?

Herkese Salam Bu Monitör Nasıl Güzelmi????
  2. Adibss

BİLGİSAYARIM NE KADAR EDER ?

Max 4k
  3. Adibss

Bu monitörlerden Hangisini Alayım Hangisi Daha İyi

En Soldaki Alt alta Olanlardan Birisini Alacağım Hangisi Daha iyi Ve güzel Ve Uzun ömürlü
  4. Adibss

Casper markalı Monitör iyi mi? Alayımmı??

Herkese Salam 15 Yaşım Var PC aldım Geçen Şimide 3.7k Bütçe ile Monitör Alaçam bu iyi mi? Ve daha Önerileriniz Varmı??
  5. Adibss

Casper Excalibur 200hz Monitör Nasıl

Herkese Salam 15 Yaşım Var Yeni PC aldım Monitör Alıcam 200hz Dikkatimi Çekti Butçe 3.6k İyimi Arkadaşlar bu
  6. Adibss

Beyler bayanlar bu bilgisayar alinirmi

Ben Herzaman İntelden Yanayım ama Her İkiside dediğiniz Oyunları Rahat Oynatır Rahat Olun Hocam Ek Olarak Youtubeden Oyun Testlerini İnceleyebilirsiniz
  7. Adibss

Bu Sistemi Nasıl Güzelleştirebilirim?

Yok Ben Uzun Süre Kullanıcam PC O Yüzden Herşeyini Tam Yapmak İstiyorum Mesela İ3 İşlemciyi i5 Yapacağım sizden Öneri Almak İstedim Hocam
  8. Adibss

Beyler bayanlar bu bilgisayar alinirmi

Bilgisayarın 12gb Olanını 13k Aldım Henüz Elime Ulaşmadı Lakin oyun Performans Olarak Çok İyiymiş Ben İleride sıvı Soğutma Takıp İşlemci Değişeceğim Lakin Butceniz Varsa İtopyadan Daha Güzel İşlemcili Sistem Alabilirsiniz ama Bu Sistemde Baya İyi Max Paranız Buysa Alın
  9. Adibss

Bu Sistemi Nasıl Güzelleştirebilirim?

Herkese Selam rtx 3060 12gb İ3 12100f işlemci 16gb ram kasa Gamebooster 750w PSU GIGABYTE H610M H 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Var Acaba Bu Sistemi Nasıl Güzelleştirebilirim Ve Bu Sisteme Göre Sıvı Soğutma Önerebilirmisiniz
  10. Adibss

En Ucuz 144hz Monitör Önerisi

2. El olmazz
  11. Adibss

En Ucuz 144hz Monitör Önerisi

En Ucuz Ve Güzel 144hz Monitör Önerisi
  12. Adibss

144Hz Max 3200 TL Monitör önerisi

144 Hz Uygun Fiyatlı Ve Güzel Monitör Önerisi
  13. Adibss

Bilgisayarım ne kadar eder?

Bizim İnternet Kafede Aynı sistem Var 4 sene Olacak Hala Taş Gibi tabii doğal olarak performans düşüklüğü gösterir Ama en az 2 sene Daha Gider Bak En Az diyorum 1687474518 Kısaca 9k eder boş yaptiğim için sorry
Top Bottom