Arama sonuçları: *

1. Aerondight

İlk defa pc topliycam :D

o işlemci 2070 i besleyebilecegini sanmıyorum işlemcini yükselt bütçen yoksa 2070i 2060 süper e indir öyle yükselt birde rog strixlerin soğutması çok iyi ama fiyatlari cok pahalı daha ideal markalara bak bence
  2. Aerondight

Neyi yükseltebilirim? Help Me :)

ben hala kararsız kaldim ya bide 860 evo 500 gb m2 ssd si 500-599 okuma yazmalı 700 tl fiyati senin attığın xpg m2 de 700 tl 500gb okuma yazmasi 3500-2300 e bu insanlar bu kadar dev bi fark farken nasıl Samsung tercih ediyolar anlamadım tamam bende kullanıyorum Samsung çok iyi de abi arada...
  3. Aerondight

Neyi yükseltebilirim? Help Me :)

bana bugün attığım toshiba ocz 480gb ssd yo beğenmeyip xpg ve Corsair in ssdlerine atan sen degilmiydin şimdi kendi sistemine toshibanın ssd sini almışsın hayret :)
  4. Aerondight

Yeni Canavar Sistemim!

adamsın sen ins bütçen artar diyelim 😃
  5. Aerondight

8000 tl monitör dahil pc toplamama yardımcı olur musunuz

vatandaki fiyatı çok pahalı be sadece kasa 8k olmuş ayri ayrı alsan 7 anca olur
  6. Aerondight

10000 Tl Sistem

linkdeki kasa 2060s ve r5 bence islemciyi daha yükselt yayin açarım ce oynarım diyosun
  7. Aerondight

Yeni Canavar Sistemim!

ne demek karşim genede sistemin süper 2080 nedir ya 😀 2080 li bi yazı bile aylardır görmedim sjdjsj hediyelere her Zaman açığım cidden depolama eksiğim var eski hdd varsa bile alırım ahshaha
  8. Aerondight

Yeni Canavar Sistemim!

bana neden gadip geliyor yeni anladim sen bilirsin dostum ben videoyla falan uğraşmadığımdan pek ihtiyaç duymuyorum depolamaya samsung 256, m2 ssd ile oyunları tek tek indirip oynayıp bitirip yeni oyunu öyle yüklüyorum 😂 günümüz oyunları 50gb lardan başladığından malum jsjs keşke biri bana 500...
  9. Aerondight

Yeni Canavar Sistemim!

1.5 tb i ne yapıcan cidden merak ediyorum 😀 bana şuan 256 gb m2 ssd bile yetiyor desem yalan olur bi 500 gb lazim en az ya :/
  10. Aerondight

Yeni Canavar Sistemim!

valla benim gördüğüm 1tb ssd 240 m2 ssd toplarsak 1.5tb olmuyor bende sana diyorum boşuna 550-500 mb okuma yazmalı ssd alma 1tb 3400-2500 okuma yazmali m2 ssd al
  11. Aerondight

Yeni Canavar Sistemim!

https://www.hepsiburada.com/samsung-970-evo-plus-nvme-1tb-3500mbs-3300mbs-m2-ssd-mz-v7s1t0bw-p-HBV00000HTYEB?magaza=Hepsiburada hatta senin depolamaya verdiğin parayla neredeyse bu alınıyor 970 evo plusın üstüne ssd tanimam tercih senindir dostum ama gereksiz para harcamış olursun o depolamalara...
  12. Aerondight

Yeni Canavar Sistemim!

https://www.hepsiburada.com/samsung-970-evo-nvme-1tb-3400mb-2500mbs-m2-ssd-mz-v7e1t0bw-p-HBV00000BNF2S?magaza=Hepsiburada ssd tercihini bunula degiştirmeni öneririm iki ayrı hizda SSD alacağına bunu al sadece daha karlı ve iyi olur
  13. Aerondight

PC kapanma sorunu

PSU kaç watt 80+ mı ve hangi marka en mantıklı tahminim psun yetersiz kalıyor
  14. Aerondight

HDD Mİ ? SSD Mİ ?

kesinlikle ssd öneririm eski pc m de hdd kullanıyordum çok ağırdı yeni pc me özellikle 256 gbb samsung nvme m2 ssd ekledim 3000 mb okuma 1200 yazma gibi bir şeydi özelliği windowsuda içine kurdum dünya varmış dedim eskisi neymiş öyle sistemim şuanda 5 saniyede açılıyor dosya sisteminde aklına...
  15. Aerondight

Sistemi yorumlar mısınız? 1000-1100euro bandı

arkadaşlar bu ekran kartı çok iyi zaten sakın bunun yerine rtx 2060 almak gibi bi hataya düşme ??
  16. Aerondight

Pc dizdim fp nasıl sizce birde psu yetermi

1660 süper gayet iyi bi tercih olmuş ramleri 2x8 yaparsın zaten bir de küçük de olsa bi 256 gb samsung ssd göm bence 3gb okumali olan modellerden fena sistem olur onun dışında psu yeterli olur bence 600 w a gerek yok gibi oyunlari genede 4k da açmamaya çalış ki zaten öyle oynadığını...
  17. Aerondight

Pc dizdim fp nasıl sizce birde psu yetermi

benim de aklım orada kaldı sjdhsj
  18. Aerondight

7000 tl pc önerisi yaparmısınız?

unlostun sistemi pahalı bence yerinde olsam ona bakmazdim üstteki rtx 2070 ve rx5700xt li sistemler fena değil onlari bi incele
  19. Aerondight

BU PC ALINIR MI ?

kesinlikle alınmaz düşük bütçen varsa bir defa intel ve Nvidia dan vazgeç ful amd li al olabildiğince sade al rgb falan olmasin sade olsun donanima ver parani ustteki ryzen 3 3200 g li sistemler fena değil alınabilir 700 tl ye falan da 75 hz monitör al mis gibi veya pahaliysa monitör 60 hz de...
  20. Aerondight

Sistem Yorumlama

550w yetecgini sanmıyorum +600w seç
Top Bottom