Arama sonuçları: *

1. A

Sizce bu pc alınır mı?

Arkadaşlar Abdullah abi instangram üzerinden bir sistem paylaştı size bu f/p kapmasına girer mi kaçırmamamız gereken bir pc mi? https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-amd-ryzen-5-5600g-16gb-512gb-ssd-rtx3060ti-freedos-masaustu-bilgisayar-434p2ea-p-HBCV00000ERLQR
  2. A

PC Topluyorum Ama Çok Tecrübeli Değilim.

Eğer cidden bu paraya 3060 lı sistem toplayabiliyorsam mükemmel olur ama nerden haber alacağım indirim falan olunca?
  3. A

Tamam arkadaşlar zamanım bol sadece paramın hakkını verecek pcyi toplamak istiyorum sonuçta havadan bulmuyoruz öyle değil mi?
  4. A

Donanım Arşivi mi video yapıcak?
  5. A

Kanka fazla anlamıyorum işte söylediğim gibi biri yardımcı olsa toplayacağız ama iyiki buraya sordum biri yardımcı olur sağlam pc toplamada.
  6. A

Biraz yardımcı olur musunuz hocam sizce 16kya toplanacak en iyi sistemi istiyorum ama pek anlamadığımı belirtmiştim zaten arkadaşımda anlamıyormuş demekki:D.
  7. A

İyi günler arkadaşlar masaüstü toplamak istiyorum ama parçalar konusunda çok bir bilgim yok.Bir arkadaşımın önerisiyle bir sistem topladık ama forumdaki tecrübeli arkadaşlara da sormak istedim.Acaba yollayacağım sistemde bir problem çıkar mı darboğaz gibi şeyler olur mu yardımcı olursanız...
Top Bottom