Arama sonuçları: *

1. Alina

tüm güncel oyunlarda yeterli(!) sistem

he tamam knk cidden anlamamıştım. 1607417503 bana sallıyon fln sandım
  2. Alina

aga iyimisin .
  3. Alina

forumun linki ?
  4. Alina

'Tüm güncel oyunlar için uygun bir bilgisayar görmüyorum ben ' yazdım bana 'Napiyim size özel görsel mi hazırliyim ? yada arıyım bunun güncel oyunlara uygun oldugu icin sizi ikna etmeyemi calısayım. yada bence bunların yerine siz kendinize baska ugraslar bulun milletin vaktini calmak yerine'...
  5. Alina

Ryzen 5 3600 işlemci, GTX 1660 Super ekran kartlı sistem nasıl

Fiyatı iyi gibi , alınır
  6. Alina

1650 s ekran kartli sistem alınır mı?

Şuanki fiyatlara bakıyorumda DA-3 almayanlar çok şanssız . DA-3 şuan 7500 Tl
  7. Alina

Kablolama için yardım

Sorun olmaması gerekiyor , neyse hele bi yarın olsunda bakarız.
  8. Alina

Kablolama için yardım

Benim attığım fotoda ki kablolar anakartın hemen ortasına doğru bulunan deliklerden geçiyor 1603305627 Kasa modelini söylersen iyi olur
  9. Alina

Kablolama için yardım

Dostum tornavidayı bulamıyorum , yarın atarım 1603305482 Psu ve güç kabloları hakkında hiçbir şey bilmiyorum 1603305518 Ve şu konuya sadece benim gelmemde çok garip , daha demin koltuk önerisi için 3 konu açtım ve sıfır cevap 1603305551 Forumun neyden hoşlandığını hala anlayamadım valla ...
  10. Alina

Kablolama için yardım

Evet atıyorum
  11. Alina

Kablolama için yardım

Çok fazla bir şey yapmana gerek yok. Çoğu kabloyu arkadan geçir önde kalan kısımlarıda azıcık düzenlersen olur 1603303575 DA-3 aldım ve İtopya bu şekilde yapmış , bendede ekran kartı güç kablosu bu şekilde duruyor ve kapağı kapatınca azıcık zorluyor.
  12. Alina

Gtx ekran kartlı sistem nasıl?

Ama ben CPU yu değiştirmesini söyledim
  13. Alina

1600 MHz ram frekansı çok düşük ayrıca günümüz oyunları 16 GB ram isteyebiliyor. 1603110442 Aslında işlemci ve ram leri değiştirsen yeterli olur
  14. Alina

Ryzen 5 1600 af ve RX 460 ile bu sistemin içinden geçersin 1603110354 İşlemcin ekran kartını besleyemez ve daha düşük performans alırsın, kısaca israf
  15. Alina

Darboğaz yapabilir , bu fiyata 2. El iyi bir sistem toplayabilirsin
  16. Alina

Kendimce UCUZ Fiyat Performans PC Topladım 2.5 a falan

Dalga mı geçiyorsunuz hala anlamadım
  17. Alina

Kendimce UCUZ Fiyat Performans PC Topladım 2.5 a falan

Güzel ama bütçeyi arttırıp ryzen 3 3100 alsaydın süper olurdu.
  18. Alina

Sistemi alıyorum. Son kez onayınızı almak isterim.

Bana kalırsa gigabyte b450 m s2h ve Corsair psu daha iyi olur , onun dışında çok iyi
Top Bottom