Arama sonuçları: *

1. Alperen_dedi. dersin

Ryzen 5 5600X + RTX 3070 sistem için öneri

aa ne güzel cok sevindim güle güle kullanır umarım kardeşiniz bende kendime soyle bir apu sistem kurup sonrasında kardeşimede guzel bir sistem kurmak isterim
  2. Alperen_dedi. dersin

Ryzen 5 5600X + RTX 3070 sistem için öneri

ya kusura bakma ben pek anlamıyorum bi oneri yapmıcaktım sadece fiyatları bile guzel gozukuyo gule gule kullanın yazıcaktım :D
  3. Alperen_dedi. dersin

internet alışverişi ile ilgili

teşekkür ederim alırken ve kargo geldiği zaman dedikleriniz uygulayıp guzel bir alışveriş yapıcam
  4. Alperen_dedi. dersin

burada hangisini almam daha saglıklı olur sizce bence amazon ama saf aklı işte ne edersiniz işte sizin cevabınızı dikkate alıcagım ama soz 1602059096 teşekkür ederim bunu dikkate alıp almayı düşünüyorum
  5. Alperen_dedi. dersin

evet gordumde satıcı hepsiburadaymış asagıda azıcık kotu yorum var ama yine buyuk kitle tarafından begenilmiş umarım benimkide boyle iyi cıkar teşekkur ederim bir adette işlemci için rahatsız etmiş olucam zahmet olmazsa
  6. Alperen_dedi. dersin

https://www.hepsiburada.com/gigabyte-b450m-s2h-amd-b450-2133mhz-ddr4-soket-am4-matx-anakart-p-HBV00000H3C7W?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.3.1 soyle bir anakart var sizce guvenilirmidir
  7. Alperen_dedi. dersin

ben yeniyim size link atsam yasak mı sucmu bilmiyorum ama dediğiniz gibi hepsiburadadand bir adet istedğim urunu buldum lakin pek guvenemedim siz yardımcı olurmusunuz
  8. Alperen_dedi. dersin

Bu benim ilk bilgisayarım olucak ve videolarla yazılarla az buçuk öğrendim neler alıncagını fakat biraz alıcağım yerin ne kadar güvenli oldugunu bilemiyorum yardım olucak birisi olabilirmi acaba?
Top Bottom