Arama sonuçları: *

1. A

Sistem Toplayacağım Yardım Lütfen

msi 5600xt ekran kartı iyi o konuda sıkıntı yok 2600x‘i 3600 yaparım üstüne de Asus anakartı alırım iş görür asusun anakartı bence gayet iyi
  2. A

600tl ye buldum diğeri 500TL bunun üstü de çok uçuyor. Bütçem şöyle sistemi bana hediye edeceklermiş pek bilgim yok
  3. A

Asus Prime B450M-A AMD bu ankart nasıldır en fazla buna çıkabilirim ve s2h satılmıyor sanırım artık
  4. A

Ssd’yi düşüremem maalesef hafıza çok lazım oluyor anakartın çok iyi olmadığının farkındayım fakat b450 arasında en ucuzu bu bir üstünü alsam en az 100-150 koymam gerekiyor. Fakat anakart yeterli ve ya pek bir sıkıntısı olmazsa tercihim bu yönde
  5. A

Ryzen 5 2600X Amd 5600XT Gigabyte B450m H Gskill 2x8 3200mhz ram 480gb tx1 ssd Corsair carbide spec05 ve kasanın içerisindeki 550w 80+ psu Sizce sistem nasıldır ? Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum
  6. A

4500tl bilgisayar toplama

Monitör de olacak mı yoksa sadece kasa mı ?
  7. A

Çözüldü✓ Rust tarzi oyunlar icin bilgisayar toplamak

8 senelik laptop ile rust gta5 oynayabiliyorum yüksek ayarlarda o yüzden çok fazla yüksek sistem gerekmez (fiyat olarak yüksek olabilir dolardan dolayı)
  8. A

Toplama Bilgisayar mı ? Hazır markalı Sistemlermi uygun olur ?

Marka toplama PC alırsan marka parası ödersin, o ödediğin fiyata çok daha iyi sistem dizebilirsin. Toplama her zaman iyidir
  9. A

Sistem yükseltme

Anakart, işlemci,RAM ve ekran kartı değişmen gerekir eğer iyi bir PC olmasını istiyorsan
Top Bottom