Arama sonuçları: *

1. B

Sistemimin Ederi Nedir?

Dostlar yeni bir sistem aldım o yüzden mevcut sistemimi satıyorum. Sizce bu sisteme nasıl bir fiyat biçebilirim? Asus Dual 1050 TI Ekran Kartı Intel Core i5-7500 3.40GHz 8 GB RAM 1 TB Hard Disk Xigmatek Astro 650W 80Plus Power 4 Adet Gri RGB Fanlı Temper Camlı Kasa Sandisk Plus SSD (Kaç GB...
  2. B

Sizce Bu Sistem Nasıl?

Arkadaşlar kendi arkadaşlarımla bir sistem topladım. Sizce donanımlar nasıl ve fiyatı biraz daha düşürmek için ne önerebilirsiniz? Asus PRIME Z690-A Intel LGA1700 DDR5 ATX Anakart Corsair Vengeance RGB 32 GB (2x16) 6000MHz DDR5 CL40 CMH32GX5M2B6000C40 Ram Intel i9-12900K On Altı Çekirdek 3.20...
  3. B

Toplayacağım Sistem İle İlgili Tavsiyelerinize İhtiyacım Var

Neler tercih edebilirim bunların yerine?
  4. B

Dostular selamlar, tavsiyeler doğrultusunda bir hazır sistem bulup kendime göre iyileştirmeler yaptım. Listeyi aşağı bırakıyorum sizce sistem nasıl ve bu işlemci ile ekran kartı darboğaz yapar mı? Aynı şekilde bu anakart benim isteklerime uygun mu? Bu konular ve genel sistem hakkındaki...
  5. B

Arkadaşlar selamlar. Bilgilerinize ihtiyacım var, sabırla okuyup bilgilerinizi benimle paylaşırsanız minnettar olurum. Gıgabyte 750W 80+ Gold Cooler Master Masterliquid 240MM Sıvı Soğutma MSI VGA GEFORCE RTX 3060 VENTUS Seagate Skyhawk 3.5" 1TB Samsung 980 1TB Kingston Fury Beast Rgb (1X16GB)...
Top Bottom