Arama sonuçları: *

1. BorakanT

40.000₺'ye bir sistem topladım, almaya değer mi?

Ben şu şekil yapmıştım ama benim yaptığım tarzda nasıl? + kasa olarak NZXT H510
  2. BorakanT

Sıvı soğutma yok sistemde, sıvı soğutma eklemem gerekebilir. Monitör olarak hepsiburadadan falan bir tane bakabilirim aslında.
  3. BorakanT

Hali hazırda laptopumu 27" LG ULTRAGEAR monitör ile kullanıyorum, 2 monitör de olabilir aslında.
  4. BorakanT

Atılan sitede 5 7600 var bu arada, i5 değil
  5. BorakanT

Ben ilk defa hazır sistem alıyorum, genelde itopya, sinerji, incehesap gibi sitelere bakıyorduk, sistem aşırı güzel, kasa ve psu yükseltip 40 bine tamamlarım. Asıl konu mesajındaki işlemciyle bu sistemdeki işlemcinin farkı ne?
  6. BorakanT

Sistem niye bu kadar güzel bir fiyatta ve güzel özelliklerde? Çok kısa süreli indirim falan mı yoksa site mi güvenilir değil? Arkadaşlarımla 4 gündür bütün sistemlere bakmıştık, bu radarımıza girmedi nedense hiç.
  7. BorakanT

Evde hali hazırda 1 adet 512GB Crucial ve 1 adet 1TB Samsung 980 EVO ssd olduğundan sadece Kioxia olarak yükselttim, sizce alınır mı? Sanırım bu konifüratöre göre maksimum bunları ekleyebiliyorum bu bütçeye...
  8. BorakanT

Maksimum 35.000₺'ye RTX4070 içeren bir oyun sistemi önerisi

Merhaba. Başlıkta da belirttiğim üzere RTX4070 içeren bir sistem ihtiyacım var. Euro Truck Simulator 2, FiveM gibi oyunlar oynuyorum ve yayın açıyorum. FiveM oynarken maksimum ayarda bile kastırmadan oynatmasını istiyorum. Depolama olarak hali hazırda 1 adet 512GB ve 1 adet 1TB Samsung SSD'm...
Top Bottom