Arama sonuçları: *

1. CCxCreative

Bu Sistem Alınır Mı?

Nvdia terchimdir. Monitör dahil akveayum kasa ve aıvı soğutmalı diye bu sisteni tercih ettim ama monitörlü ve 4070 li peşin fiyatına taksit sistem var mıdır? Maks bütçe 44
  2. CCxCreative

Bu Sistem Alınır Mı?

Bu sistem zaten sıfır 1720092511 Attığım sistem 1720092532 Alayım mı yani?
  3. CCxCreative

Bu Sistem Alınır Mı?

Hocam ssd nin hızını sordum 3500/3500 müş yeterli gelirmi? Ben genel olarak Oyun Oynayacağım.
  4. CCxCreative

Bu PC alınır mı? ekran kartı önerisi?

Evet Dlss 3.0 teknolojisi ile daha fazla fps alınmakta
  5. CCxCreative

4070 Super Alabilirsin.
  6. CCxCreative

Bütöe Nedir? Ekran Karti İçin?
  7. CCxCreative

Bu Sistem Alınır Mı?

4070 sistem öneri verimisiniz monitör dahil taksitli 48 bin lira max bütçe 1720010554 1 tb ssd olmalı minimum
  8. CCxCreative

Bu Sistem Alınır Mı?

Tanıdık Bir Abimizden Topladık Parçalarda İndirim Yaptı Birde Unutmuşum Orjinal Win 10 Atacağını Söyledi. Ayriyetten Haftaya Bana 400 liradan Red switch rgb mekanik klavye verecğini söyledi. Karttan çekersek banka 8 ayda 40'ı 48 yapıyor yinede alınır mı sistem? Görünüş olarak çok hoşuma gitti...
  9. CCxCreative

Bu Sistem Alınır Mı?

Soğutucu işlemciyi soğutmaz mı? Markası kötü olsada ne gibi sorunlar çıkarabilir? 1720003121 Anladım. Ama Özellik olarak içime sinmedi malesef özelleştirme yaparsam bu sefer bütçem yetmeyecek. Benim attığım sistemde hangi malzemeleri değiştirebilirim. Ssd'de okuma yazma önemli değil benim...
  10. CCxCreative

Bu Sistem Alınır Mı?

Hayır sıfır 1720002234 Bı attığım sistemde sıfır kasanın Görüntüsü güzel olduğu için bunu seçtim ssdnin hızı ramın markasını öğrenir yazarım
  11. CCxCreative

Bu Sistem Alınır Mı?

Asus Tuf Rtx 3080 10gb OC edition Ryzen 5 7500F Asus B620M 32 Gb Ram DDR5 CL46 1 Tb m.2 Ssd kingstone Dragos Vortex V-240 sıvı soğutma Kasanın Markasını Bilmiyorum Fotoğrafını Atacağım. Monitör Rampage 27 inç 165 Hz 2 K curved. Orjinal Win 10 Ve Haftaya Markasını bilmiyorum ama red switch rgb...
  12. CCxCreative

Böyle Bir Sistemi Ne Kadara Bulabilirim?

7500F 1 tb ssd 16 gb rgb ram şeklinde bulunabilir mi?
  13. CCxCreative

28 1719912307 Ekran Kartsız 18
  14. CCxCreative

Bakabildiniz mi hazır sistemlere?
  15. CCxCreative

Babam Maaşını yeni aldı ve birikimiyle birleştirinceye kadar Bitti Kampanyalar :(
  16. CCxCreative

Teşekkürler🙏
  17. CCxCreative

Bütçe Tam Net Değil Mininum 20-25 Maksimum 28 En fazla 30 a çıkabilirim. 1719868508 Bu Araşıkta Bütçe 1719868839 Son Olarak Ekran Kartı Olmadan Bir Sistem Toplayabilirmisiniz? Mevcut Bütçemin 10 Bin Altına Öyle daha mantıklı gelirse ekran kartını tanıdık biryerden alabilirim. Biri ekran...
  18. CCxCreative

Biraz Ekonomik Olursa Daha İyi Olur Babamın Ekonomik Durumumu Zorlamak istemiyorum ama 1-2 bin lira fark ederse beyaz olabilir.
  19. CCxCreative

Sıvı soğutmada şart değil deepcool ak400 olabilir.
Top Bottom