Arama sonuçları: *

1. CEMGAZİ

Çözüldü✓ Sistemimi Yükseltmek istiyorum Tavsiye ve Önerileriniz Nelerdir?

En uygun fiyatı Vatan Computer'da bulduğum da işkillenmiştim zaten. Haklıymışım da. Bu ürünlerin hepsi açılmış kutulu teşhir ürünlermiş 2 gündür iadeyle uğraşıyorum illallah dedirttiler. Sonunda iade edebildim ama iadesi ne zaman yatar Allah bilir. Neyse konuya dönelim Ekran kartını maalesef bu...
  2. CEMGAZİ

Ekran kartını alarak başladım Vatan computerda 39 bin 784 liraydı sepete ek 2500 lira indirimle bu fiyata yakalamış oldum 5 bin lira civarında bir fırsat oldu benim için. Diğer parçaları araştırmaya devam ediyorum. Aldıkça güncellerim.
  3. CEMGAZİ

Aslında psu konusunda haklısın 5000 serisi ekran kartlarına geçiş yapar mıyım bilmiyorum ama almışken ucu ucuna olmasındansa ileriye dönük almak mantıklı geldi şuan için. Soğutucu konusunda senin de dediğin gibi kendim deneyip görmek istiyorum istediğim sıcaklıkları alamazsam hiç düşünmeden yeni...
  4. CEMGAZİ

son olarak bu şekilde karar verdim satın alımlara başlamadan önce son uyarılarınız olabilir diye bir süre beklemek istiyorum hesaplarıma göre ortalama 78 bin TL olacak
  5. CEMGAZİ

Şimdi anladım amacınızı kusura bakmayın. Ama yine de kafama takılan soğutma blokları aynı olduğu halde (tamamen videoya göre konuşuyorum siz izlediniz mi bilmiyorum) videodan yorumladığıma göre fan çalışma hızlarına rağmen nitro+ 5-10 dereceye kadar daha serin gibi nitro+ fanları %45-50 lerde...
  6. CEMGAZİ

Ben bu fikre karşı çıkmadım, sadece günü kurtarmak gibi geldi bana, günümüz kapitalizminde biraz daha ileriye dönük olmasını amaçladığım için bu şekilde. Keşke elimdeki sistem yeterli olsaydı da hem para hem de vakit ayırmama gerek kalmasaydı. Yorumun için de teşekkür ederim. 1712141691 1000w...
  7. CEMGAZİ

Soğutucu önerince 7800x3d için kendi soğutucum yetersiz mi kalır diye düşündüm aklımda yeni bir sıvı soğutucu almak yoktu o yüzden versustan karşılaştırmak istedim ama ürünleri bulamayınca epeyden karşılaştırabildim şöyle bir tablo çıktı...
  8. CEMGAZİ

Anakartı daha tam detaylı inceleyemedim ona tekrardan bakacağım Ekran kartları için fps değerleri olarak belirgin bir fark olmasa da sıcaklık değerleri, fanların çalışma hızları ve sesleri açısından belirgin farklar var bu yüzden sadece fps değerlerine bakarak değerlendirmek pek doğru gelmiyor...
  9. CEMGAZİ

İşin aslı şuan nişanlıyım bunun ilerisinde evlilik sonrasında çoluk çocuk sahibi olmak var bu yüzden şimdi ne alırsam kâr kafasındayım bütçeden fazlaca kısıp seneye sistemi tekrar değişmek istemiyorum o da olur mu olmaz mı net değil. Elimdeki sistemi 2020de dizmiştim şimdiye kadar bir şekilde...
  10. CEMGAZİ

ekran kartları karşılaştırmalarında 4060 ve 4070ti arası orta segment kartlarla karşılaştırma yapmış hep (paylaşmış olduğunuz video için) buna rağmen hız aşırtmalı hali bile ara fps değerlerde kalmış çoğu oyunda bende şöyle bir karşılaştırma buldum doğruluğundan tamamen emin olmamakla birlikte...
  11. CEMGAZİ

9 bin + 21 binden 30 bin yapıyor şuan ki taban fiyatlar ile sizin söylediğiniz işlemci ve ekran kartı ve bu da 26 bin gibi güzel bir fark çıkartıyor ortaya 🥲 ama performans açısından nasıl bir fark olur onu araştırmam lazım
  12. CEMGAZİ

Sadece oyun oynuyorum render, yayın veya iş amaçlı kullanmıyorum. (Not: 4k oynayabildiğim sürece Hikayeli oyunları smart tvde oynuyorum akıştan ziyade daha yüksek çözünürlük hoşuma gidiyor. Online oynadıklarımı 2k monitörümde oynuyorum. İşim düşmedikçe FHD çözünürlük tercih etmiyorum yapılan...
Top Bottom