Arama sonuçları: *

1. C

Sistem/Parça Önerisi

https://amzn.eu/d/gsFpYaf Bu olur mu hocam?
  2. C

Sistem/Parça Önerisi

Daha önce böyle sağlam bir bilgisayar almadığım için baya bilgisizim bu konularda hocam. Arkadaş işte Asus Dual'i önerdi.
  3. C

Sistem/Parça Önerisi

İşlemci için konuşmak gerekirse hocam 7600X, 7500F'e göre sanırım biraz daha iyi benchmark ve oyun test videolarını izledim de. Ram konusuna bakacağım hocam 32GB ram olması daha iyi olur. Sadece kasa için 3K vermek istemiyorum hocam. Benim ilk attığım mesajda kasa ile psu birleşik yapmışlar 3K...
  4. C

Sistem/Parça Önerisi

Peki sizce hocam. İlk attığım mesajıdaki sıvı soğutma mı yoksa aşağıda bıraktığım sıvı soğutmayı mı tercih etmeliyim? Asus Dual alırsam ekran kartını daha az ısınır diyebiliyor musunuz? https://www.gamegaraj.com/urun/cooler-master-masterliquid-ml240l-v2-240mm-rgb-sivi-sogutma/
  5. C

Sistem/Parça Önerisi

https://www.gamegaraj.com/urun/cooler-master-masterliquid-ml240l-v2-240mm-rgb-sivi-sogutma/ Bu iş görür mü hocam? Soğutmaktan ziyade biraz da sessiz olmasını istiyorum. İş için Macbook M1 kullanıyorum hiçbir ses yapmıyor ve ses olmamasına alıştım diyebilirim :D
  6. C

Sistem/Parça Önerisi

Merhaba, Çok teşekkür ederim yorumuzun için. Sıvı soğutma almayı düşünüyorum hem daha hoş gözüksün hem daha sessiz olsun diye. Sizin önerebileceğiniz 1500 2000 TL bandında başka bir sıvı soğutma var mı? 6000 7000 TL arasında wifi/bluetooth desteği sunan ATX anakart önerebilir misiniz? Son...
  7. C

Sistem/Parça Önerisi

180 veya 240hz ideal sanırsam hocam.
  8. C

Sistem/Parça Önerisi

Kafamda bir bütçe yok Amazon'da 6 taksit vade farksız yapılıyor o yüzden 50K'a kadar harcayabilirim. 1728655143 Monitör, Klavye ve Kullaklık için öneride bulunabilirsiniz hocam.
  9. C

Sistem/Parça Önerisi

Teşekkürler hocam onu ben biraz daha sorayım arkadaşlara. Isınır ısınmaz detaylarını çok bilmiyorum da. Peki ekran kartı haricinde gözüne takılan bir parça oldu mu? Ram'de biraz kararsız kaldım. CL46 diye hocam ben siz ne düşünüyorsunuz? Birde işlemci nasıl hocam?
  10. C

Sistem/Parça Önerisi

Çok anlamıyorum da. Birinde 2 fan var. Birinde 3 fan normal olarak 3 fanlı olan daha iyi soğutmaz mı ki?
  11. C

Sistem/Parça Önerisi

Ek olarak şu anki sistemde olan ekran kartı linki de aşağıda hocam. Link...
  12. C

Sistem/Parça Önerisi

Fiyat çok değişmediği sürece ekran kartını değiştirebilirim. Bu fiyat aralığında önerebileceğin bir ekran kartı var mı hocam? Örnek...
  13. C

Sistem/Parça Önerisi

Windforce'ın ısınma kendi sorunu mu bu ısınmayı nasıl engelleyebilirim?
  14. C

Sistem/Parça Önerisi

Merhabalar, Arkadaşlar bilgisayar toplama konusunda çok bir bilgim yok. Beğendiğim seçtiğim parçaları aşağıya detaylı olarak bırakıyorum. Parçalar hakkında yorum yapabilir misiniz? Şunu al veya şunu alma şunu değiştir gibi fikir verseniz çok iyi olur benim için. Teşekkürler. Ek olarak bu...
  15. C

Sistem Hakkında Bilgi Alma

Merhabalar, Arkadaşlar bilgisayar toplama konusunda çok bir bilgim yok. Beğendiğim seçtiğim parçaları aşağıya detaylı olarak bırakıyorum. Parçalar hakkında yorum yapabilir misiniz? Şunu al veya şunu alma şunu değiştir gibi fikir verseniz çok iyi olur benim için. Teşekkürler. Ek olarak bu...
Top Bottom