Arama sonuçları: *

1. D

Bu sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir?

1-2 saat öncesinde mevcuttu demek ki satıldı.
  2. D

11000 civarı...
  3. D

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki sitemi almak için gamegaraj üzerinden sipariş vermiş bulunuyorum. Henüz ödemeyi gerçekleştirmedim. Sistem hakkında uzman arkadaşların yorumları benim için önemlidir. MAG Forge 5T10-RTX3060 Intel Core i5 10600KF 4.1 GHz/4.8GHz 12MB 1200P Biostar Z490GTA 4400MHz (OC)...
  4. D

GameGaraj'ın Çıkaracağı RTX 3060 Sistem [FİYATLAR BELLİ OLDU!] --ANA KONU--

Arkadaş sepete ekliyoruz akşamdan beri nasıl iştir bir türlü olmuyor stokta var görünürken ödeme sayfasında yok deniyor Bu siparişi karşılamak için stoklarda yeterli MAG Forge 5T10-RTX3060 birimi mevcut değil.
  5. D

Üzgünüz, stoklarımızda siparişinizi yerine getirecek yeterli "PC HOCASI-GG30 / AMD Ryzen 5 3600 / ASUS TUF RTX 3060 OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar" bulunmuyor (mevcut miktar 0). Bu sorunun yol açtığı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.
  6. D

Arkadaşlar sizce hangisini tercih etmeliyim
  7. D

İndirimli zamanlar için belirlenen iki gün için yöneticilerimiz bu konuda karar vereceklerdir diye bilgi vermişlerdir.
  8. D

sitemizde yoğunluktan dolayı problem oluşmuştur. fiyatları ve sistemleri sitemizdeki sorun giderildiğinde görebileceksiniz. 3060'lı sistemler satışlara sunulacaktır. İlerleyen süreçlerde tekli olarak satışa sunulacaktır. Tekli satış tarihi henüz belirlenmemiştir. bu şekilde chat üzerinden bilgi...
  9. D

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı. diyor...
  10. D

Arkadaşlar halen yok https://www.gamegaraj.com/grup/rtx3060-sistemler/ Başka bir yerde mi?
  11. D

Gaming.get.tr sepete eklemiyor sistem sürekli kopuyor...
  12. D

Stokta kalmayınca 14.118,48 ₺ olmuş...
  13. D

18000 ile 20000 TL arası hazır bilgisayar tavsiyesi

Bu konuda bilgi sahibi arkadaşları bekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  14. D

Bunu biliyorum ek gelir için yapmak istiyorum. 1613047903 Aynı zamanda geleceğe yönelik olması açısından işlemci ve anakart tercihim oldu...
  15. D

Peki nasıl bir donanım önerirsiniz?
  16. D

Herkese merhaba arkadaşlar; Kullanım amacım mining amaçlıdır. Her ne kadar yazılım alanında bilgi sahibi olsam da donanım konusunda çok fazla bir tecrübem olmadığı için bilen arkadaşların desteğine ihtiyacım bulunmaktadır. Lütfen bu konuda nasıl bir yol izlemem gerektiğini açıklayabilir...
Top Bottom