Arama sonuçları: *

1. Dutch

Çözüldü✓ 45k her şey dahil sistem ve monitör önerisi

Bu sisteme 2k monitör yakışır. Ben indirimdeyken bu monitörü 6300e almıştım. Şu an stok yok ama belki ileride gelir diye linkini bırakayım dedim bu monitörden çok memnumum tavsiye ederim...
  2. Dutch

Ram kendi takılı ramini 2 tane seçip ssdyi de samsung 980pro 1tb seçtiğiniz zaman 38800 oluyor. Sinerjideki sistemle aynı fiyat sayılır. Burdan sonrasi 7800xt mi 4070 mi durumuna kalıyor. Orası da biraz karışık. İkisinin de artıları eksileri var. Ben de çok kararsız kalmıştım en son 4070 almaya...
  3. Dutch

Bütçe 40 bin belirtmişsiniz başlıkta. Dediğim sistem 35 bin lira. SSD ve Ram yükseltmesi ile 40 bini geçmez ki zaten. Bu arada attığınız sistem güzel 7800xt de 16gb vram ile beğendiğim bir kart ama bu kadar fark verilmez bence. 4070li sistemden 4 bin daha pahalı. 36 falan olsa güzel fiyat olurdu...
  4. Dutch

Yeni pc alacagım nasıl?

Bildiğim marka olsun mantığı çok yanlış bir mantık. Her markanın her ürünü iyi olmuyor https://www.techpowerup.com/review/msi-geforce-rtx-4060-gaming-x/37.html# 1706559174 Msi ventus en çok ısınan 4060 modeli
  5. Dutch

32gb ram 2tb ssd 750w psu özelleştirmesi ile aldım aynı sistemi kullanıyorum. https://www.gaming.gen.tr/urun/359970/sunrise-4070-amd-ryzen-5-7500f-mpk-galax-1-click-oc-2x-geforce-rtx-4070-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ 1706557184 God of war oynamadım. Cyberpunk 2k çözünürlükte...
  6. Dutch

Yeni pc alacagım nasıl?

Bence pahalı. DDR4 bir sistem ayrıca msi ventus modeli çok ısınan bir model. Youtube'da tier list şekline kart sıralaması yapan bir kanal vardı sıcaklık performansına göre. Msi ventus modeli f tier yani diplerde yer alıyor. Rezalet performansı var sıcaklıkta. Galax kat kat daha iyi üstelik ddr5...
  7. Dutch

Asus tuf rtx3060 ti i5-12400f alınır mı 20k

Yurtdışında bilinen bir markaymis. 4070 galax kullaniyorum cyberpunk elden ring rdr2 gibi oyunlar oynadım. 65 dereceyi gördü en fazla. Güzel kart performans, ısı sıkıntıları yok. İyi marka olduğunu düşünüyorum
  8. Dutch

4070 sistem mi 7800xt sistem mi

Driver sorunu yaşanacağını pek sanmıyorum AMD tarafında. 2 arkadaşımda 7700xt var ve çok memnunlar herhangi bir sıkıntı yaşamadılar. Benim 4070 tercih etme sebebim birincisi fiyat ikincisi ise rt performansı üçüncüsü dlss oldu. AMD bunlara rakip olmaya çalışıyor ancak hala çok geride. Her oyunda...
  9. Dutch

Ne demek neden daha ucuz olsun. Kart daha ucuz çünkü 😂. Adamlar öyle satıyor yani 4070 daha pahalı bir kart
  10. Dutch

Olay zaten şu daha iyi bu daha iyi meselesi değil bence. İkisinin de iyi olduğu birbirini geçtiği noktalar var. Olay burda fiyatlandırmaya bakıyor. ABD'deki gibi aralarında 100 dolar fiyat farkı olsa mesela 7800xtli sistem 3 bin lira daha ucuz olsa gözü kapalı 7800xt alsın. Ama fiyatlandırma çok...
  11. Dutch

Ne ile rakip görecekti. 7800xt daha kuvvetli bir kart ancak bu kadar da abartmayın arada ciddi farklar yok. İşin içine rt girdi mi amd tarafı ciddi anlamda düşüyor. Üzerine bir fiyat avantajı da yok 7800xtli sistemin. 4070 de gayet tercih edilesi durumda bu ikisi arasında. 1703025666...
  12. Dutch

Bir Sistem topladım bunu almak istiyorum f/p değil

Teşekkürler hocam. O zaman sistemi bu şekilde sadece kasa özelleştirmesi ile alıp anakart ve ssd'yi satıp b650s ve 2tb ssd takıyoruz. Yarın gaminggentr'yi bi arayayım acaba parçaları sıfır kutu yolluyorlar mı montajlamadan öğreneyim. Eğer yolluyorlarsa alacağım. Yoksa ikinci el olmuş olur...
  13. Dutch

Hocam çok soru soruyorum kusura bakmayın da şu da takıldı aklıma. 2tb ssd istiyorum. SSD olarak ben başka sistemde yükseltme kısmında xpg gammix s70 blade 2tb görmüştüm daha uygundu fiyatı. Ancak bu elraenn sistemde yok. Anakart olarak dediğiniz kartı alacağım sistemdeki anakartı satıp. Acaba bu...
  14. Dutch

Teşekkürler hocam sagolun dikkat etmemistim kasa özelleştirmesi kısmına
  15. Dutch

Bir de dediğiniz anakart bu sistem ile uyumlu mu @SECTOSS
  16. Dutch

Montajlamadan direkt parçalar yollanıyorsa öyle yapayım hocam. Anakarttan pek anlamıyorum ama birkaç sitede dediğiniz anakartın puanının baya yüksek gördüm. Kasa için ne öneririrsiniz yükseltme anlamında
  17. Dutch

@SECTOSS hocam bu sisteme nasıl bir özelleştirme önerirsiniz https://www.gaming.gen.tr/urun/329898/elraen-gg-amd-ryzen-5-7500f-asus-dual-geforce-rtx-4070-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ 40k bütçem var. 2k monitörüm var 2k oyun oynama amaçlı bir sistem arıyorum bu sistemi...
  18. Dutch

Hocam neden bunu önerdiniz elraen sisteme göre farkı nedir. Bir de bu asus prime a620m-k anakart yeterli olur mu. Bu anakart hakkında kötü yorumlar gördüm asrock a620 upgrade edin diyorlar ama öyle bir şansımız yok bu hazır sistemde. Ben de elraen sistemi araştırıyorum bir süredir yorumunuz...
  19. Dutch

40 k ya her şey dahil bir sistem toplamak veya almak istiyorum

7800xt daha mantıklı geliyor hocam ben de araştırmadayım güzel bir 7800xtli sistem bulabilirsem bakalım 1701785513 @yolyordam35 Hocam bu arada asus prime a620-k özelliklerinde displayport göremedim. Bu anakartlı sistemi alsam displayport takamayacağım galiba değil mi
Top Bottom