Arama sonuçları: *

1. E

Alırım bir hayırlı olsun arkadaşlar

Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kullan inşallah.
  2. E

RTX 3060 boştayken yüksek devirde dönüyor

Hocam geforce experience de fan çalışmıyor yani 0 rpm yazıyor fakat.
  3. E

RTX 3060 boştayken yüksek devirde dönüyor

hocam geforce experiece yüklü ise alt + z yap orda performans olacak ordan fan ayarları görürsün onu otomatiğe çek düzelir
  4. E

Çözüldü✓ Ofiste çağrı merkezi için kullanacak bilgisayar.

Hocam bilgisayarı ofise kendim için almıyorum. Ofisteki diğer çalışanlar için şirket parasılya alınacak 2-3 tane alıcaz o yüzden. (ALDIK)
  5. E

Hocam cevabın içn sağol fakat o kadar yüksek işlemcilere gerek yoktur. Zaten kendim topladım sizede bi paylaşmak isterim. İşlemci - AMD Ryzen 3 3200G Dahili Ekran Kartılı İşlemci Anakart 1 - Gigabyte B450M-K AM4 Soket Anakart Anakart 2 - ASUS EX-A320M Gaming AM4 Soket Anakart Depolama -...
  6. E

Efendim link paylaşırsanız çok iyi olur ve de toplama olsun. (Yazıda hazır sistem yazmışım özür) İşlemci anakart depolama kasa gibi bilgiler verirseniz ayrı alınacak kendimiz toplayacağız.
  7. E

Başlıkta belirttiğim gibi ofiste çağrı merkezinde kullanılacak bilgisayar arıyorum. Harici bir ekran kartı olmasın dahili ekran kartı olur. Sisteme çok yük binmeyecek o yüzden ucuz 6-7k civarında bir sistem arıyorum. Hazır sistem olursa iyi olur toplamada olur.
  8. E

Ekran kartı hariç 10k bütçeli sistemi beraber toplayalım

Hazır sistem bakarsan bir göz at derim: https://www.gamegaraj.com/urun/bullet-5a/ Ama toplama yapacaksan yine işlemci olarak AMD R5 5500 veya 5600 kullanabilirsin.
  9. E

Gamegaraj Bu Pc Alinir Mi?

gamegarajın kalitesi hakkında sorun olursa kargoyu 2 gün içinde gönderdiler ve gerçekten iyi bir hizmetti. Kablolama hakkında aynı şeyi söyleyemem. Ön panel güzel duruyor fakat arka kapağı açtığımda elime kablo fırladı. Ama gamegaraj ile sıkıntı yaşamassın yada bana yaşatmadılar.
  10. E

Şimdi mi Kasım'da mi

Hocam büyük ihtimal kasıma kadar zam yaparlar kasımda da indirim eski fiyatına koyup insanları yerler. Büyük ihtimal kasımda da aynı fiyata alırsınız size kalmış. Ama biliyorsunuz ekonomi tavada ki hamsi gibi yerinde durmadığından hiçbir şey belli değil.
  11. E

Şu 2 sistem arası kaldım bütçe sizce hangisi

Bana sorarsan kesinlikle 1. kasa. Bende Ryzen 5 5500 kullanıyorum performans olarak gayet yeterli bu fiyatlarda güzel bilgisayarlar.
Top Bottom