Arama sonuçları: *

1. Erdemsengun

Teknobiyotik 1x.5 oyuncu bilgisayarı alınır mı?

şu an bu dönemde alınmaz reis. ben 5299 DA sistemini aldım aşırı memnunum eğer kalkıpta süper yayıncılık hayatı yapmıycaksan mimarlık programları fotoşop vs uğraşmıycaksan o paraya değmez onu vereceğine 5600-5800 bandında 2060'lı sistemler var onlar alınabilir artan paraylada kendine koltuk...
  2. Erdemsengun

3000 TL YE BÖYLE BİR PC TOPLADIM ÖNERİLERİNİZ VARSA SÖYLER MİSİNİZ

a320 ve b450 arasında çok fark var cüzi miktar verilerke yükseltilmesi sistemi çok güzellleştirir :)
  3. Erdemsengun

5500 TL toplama sistem önerisi

arkadaşlar tek tek toplamaya çalışmayın tamamen kazık ve anlamsız fiyat. hazır sistemlere çökün derim en mantıklısı onlar ben 5299 tl sistemi aldım DA reyisin 300 tane stocklusunu tertemiz.
  4. Erdemsengun

10,000 TL Bilgisayar Tavsiyesi Olan Var mı?

tek tavsiyem, MONİTÖRDEN ASLA KISMA KENDİNİ ABİ 2 K EN AZ 27" AL TERTEMIZ yoksa 2080 de alsan bi şey ifade etmiyor...
  5. Erdemsengun

8000-9000TL monitör dahil pc

Bu pc daha dün 6.099 tlydi ya ne ara 200 tl zam geldi
  6. Erdemsengun

5299 TL'ye PC Toplama Videosu Yapılmış Ama Stok Bitmiş

Selam arkadaşlar ürün çıkar çıkmaz alan kişilerden birisiiym çok şanslıyı maçıkçası sağolsun reyis sayesinde bilgisyarada kavuştuk RTX de var 2060 6 GB tertemiz yani üstüne bir de 27" 2K ekran aldım indirimden toplam 7650 ye denk geldi nasıl mutluyum paylaşamam sizinle hahahaa umarım sizde...
  7. Erdemsengun

Donanım-Arşivi İlk 60 Kişiye Call Of Duty Modern Warfare Kodu

benim sipariş saatim 18:50 ben de hala bekliyorum herhangi bir platformdan görmedim ayrıca pc elimde bütün sistemi kurdum eksik gedik kalmadı sanırım nasıl memnun musun bro=?
Top Bottom