Arama sonuçları: *

1. Ferhxt

Bilgisayarımı satmak için fiyat önerisi istiyorum

Asus tuf 4070ti super 45k Asus tuf 4070ti 40k sıfır fiyatları marka faktörünü unutuyorsunuz full alüminyum 3 fanlı ekran kartı ile plastik 2 fan ekran kartını kıyaslamak doğru değil sanki
  2. Ferhxt

sarı sitede sadece ekran kartı 30k ya gidiyor 35 biraz fazla bi ölü fiyat oldu
  3. Ferhxt

Merhabalar herkese iyi forumlar. Aralık ayında askere gideceğim şuan da sabahları iş güç akşamları da spor salonuna gitmekten pc başına adam akıllı oturamıyorum yani en azından 1 sene falan adam akıllı pc yüzü görmeyeceğim artık hayallerimdeki en ufak parçasını bile günlerce araştırıp karar...
  4. Ferhxt

70K hazir sistem veya toplama sistem

gta 6 low için 1660super /rx580 mid için 2060super high için 4070/3080 ultra için 4090 falan olucaktı bence
  5. Ferhxt

70K hazir sistem veya toplama sistem

%99.99999999999
  6. Ferhxt

Donanım arşivi sistem

neye ve ne kadar para ödemek istediğinle ilgili ben ben sadece kas gücüne değil yazılıma da para ödemek istediğim ve bütçe sıkıntım olmadığı için Nvidia tercih ediyorum benim için amd kartlar, kimse alınmasın ama parası olmayan ya da yazılımmış gelecek teknolojisi miş umurunda olmayan saf kas...
  7. Ferhxt

2000 TL ye Alınabilecek En İyi Bilgisayar Nedir ?

o attığımı bir düşünebilrsiniz nedense iyi gibi geldi fiyatı bana
  8. Ferhxt

onlar da haklı ama hocam lüks bile değil ortalama bir lokantada ailecek yiyeceğiniz bir yemeğin bu fiyattan yüksek olma olasılığı çok fazla 2ktl 70 dolar bile yapmıyor
  9. Ferhxt

hocam sarı sitete şöyle bir şey buldum ne iyi ne kötü ilan no 1137370401 2.099 TL İlan No 1137370401 İlan Tarihi 20 Kasım 2023 Marka Acer İşlemci Intel Core i5 RAM 8 GB Sabit Disk (HDD) 320 GB Sabit Disk (SSD) Yok Ekran Kartı 1 GB Ekran Boyutu 15.6 '' Çözünürlük 1366 x 768
  10. Ferhxt

Çözüldü✓ PC toplamak istiyorum yardımcı olur musunuz?

sana özelden bir mesaj yazdım bakabilir misn
  11. Ferhxt

pc toplamak için işlemci önerisi

sen bu anakarta sadece ve sadece ddr5 ram takabilirsin DDR 4 takma şansın yok çünkü boyutu farklı ram slotuna uymayacaktır
  12. Ferhxt

anakart marka modelini yazar mısın
  13. Ferhxt

DDR 5 ve ddr4 bir platform ikisi ayrı ram nesil farkı var intel 12 ve 13. nesilin 11 ile aynı olmamamsı gibi düşün ddr5 ise anakartın ddr4 olmaz ddr4 ise dd5 olmaz parçalar elinde patlar önce bunu öğren
  14. Ferhxt

3100 günümüz için yeterli bir işlemcimidir ?

3100 almak istemediğim için 3600 almayı düşünüyorum ben de hem 4.0 a sabitleyip uzun bir süre kullanabilir diye düşünüyorum
  15. Ferhxt

3100 günümüz için yeterli bir işlemcimidir ?

merhabalar ben 3300x almak istiyorum ama tr de hiçbir yerde bulamadım f/p olarak mükemmel bir işlemci olduğunu düşünüyorum hele ki overclock ile satışı olan bir yer biliyor iseniz yazar mısınız?
  16. Ferhxt

pc parçalarını çıkartmalı mıyım ?

ekrn kartını kesinlikle çıkarman öneririm daha sonra takmaktan sorun yaşamam diyorsan tüm parçaları da çıkarabilirsiniz gideceğin mesafe fazlaysa
Top Bottom