Arama sonuçları: *

1. G

1080p sistem+monitör tavsiyesi

Monitör çok güzel kafama yattı ama 4060 hazır sistem daha ucuza gelmez mi böyle toplamaktansa forumda hep 20k diyorlardı
  2. G

Selamlar hocam. Amaç sadece oyun x box series s var zaten ama çok sarmadı o genelde oynayacağım oyunlar keyfime göre değişiyor rise online olur conquer blade olur csgo olur bunlardan sıkılırsam hikayeli olur ondan dolayı 1080p düşünüyorum. 30k bütçe 1080p için üzmez diye düşünüyorum
  3. G

Günlük 3-4 saat arası kullanabileceğim farklı farklı oyunları oynayacağım (fps-mmporg-hikayeli) uzun süre götürecek bir pc arıyorum. Herhangi bir marka takıntım yok. Fiyat performans olması önceliğim.
  4. G

Sizce sistem iyi mi?

teşekkürler hocam aciliyeti yok kasanın zamanım var yeni sistemler beklemek daha mantıklı olacak gibi sanki
  5. G

Sizce sistem iyi mi?

Ekran Kartı:Gigabyte Rtx 4060Ti Eagle 8 Gb 3 Fanlı İşlemci:İntel İ5 12400F Anakart:Gigabyte H610M K DDR4 3200mhz Ram:Gskill Ripjaws 8*2 3200 mhz Kasa:Gamebooster Mesh Gaming Kasa Güç Kaynağı:Gamebooster 650w 80+ Bronze Ssd:Kioxia Exceria 500 Gb İkinci el faturalı bir şekilde 23k bandında...
Top Bottom