Arama sonuçları: *

1. K

Bu sistem iyi midir?

evet bu sistem gayet iyi ve indirimde gönül rahatlığıyla alabilirsin ama rx 580 mi 5500 xt mi arada kaldım darboğaz yapmaz ve gayet iyi parçalar 1610355348 ama psu su çöp alacaksan site ile irtibata geçmeni tavsiye ederim değiştirmezlerse geldikten sonra yeni psu alırsın
  2. K

Bu sistem iyi midir?

peki fiyat performans açısından fiyatı bu civarlarda olan iyi sistem var mıdır
  3. K

Bu sistem iyi midir?

ben ilk sistemi beğendim aslında oyunlarda düşük fps darboğaz falan yaparsa işlemciye 10100f falan deneyebilirm alanlar şuan memnunmuş
  4. K

Bu sistem iyi midir?

bu nasıl https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t-10/
  5. K

Bu sistem iyi midir?

sabrederim de şuan alma durumum yok 2 3 ay sonra abdullah abinin çıkardığı sistem 15 dk de stok bitiyor
  6. K

Bu sistem iyi midir?

işlemci ne olmalı?
  7. K

Bu sistem iyi midir?

Arkadaşlar geçen günde böyle bir başlık açıp alıcağım sisteme karar vermiştim ama aşağı yukarı oda 8000 lira civarına denk geliyordu. Şimdi bir sistem daha buldum monitörümle birlikte 7300tl bir kasa buldum ve bunu almaya karar verdim https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t/ ayrıca...
  8. K

Sıfırdan pc toplayacağım parçalar uyumlu mu?

gamegaraj da palit sizin gösteriğniz ekran kartı stokta yok ne yapmalıyım o ekran kartını internetten alıp kasa geldikten sonra mı takayım öyle yapacaksan gamegarajdan hangi ekran kartını seçmeliyim
  9. K

alacağım sistem netleşti üstten bakablirsiniz sağolun yinede
  10. K

sağol hocam memnuniyetimi pc yi aldıktan sonra buraya yazarım 1610094434 sizin de ilginiz için teşekkürler hepiniz gerçekten çok yardımcı oldunuz sağolun
  11. K

tavukdönerayranın önerdiği adımlarla ilerlemek istyorum yasin dostum
  12. K

dediğiniz herşeyi yapıp atıyorum lolde kaç fps alırım
  13. K

tam son net karar kasa için 5500
  14. K

https://www.gamegaraj.com/urun/deluxe-5a/ bu güzel mi monitörle birlikte 6300 civarı gelir
  15. K

peki bu alakasız tartışmanın benim pc toplama öneri konumla ne alakası var ?
  16. K

aynen 6000 e güzel gta5 gibi oyunları rahatça oynayabileceğim bir sistem istiyorum
  17. K

o yüzden sordum aslında 8500tl e kadar çıkmak istemiyorum daha çok fiyat performans açısından bir pc toplamak istiyorum
  18. K

daha önce pc toplamadım önerileriniz nedir
  19. K

dostlar pc toplama konusunda daha yeniyim kusura bakmayın
  20. K

yok acil değil sağolun
Top Bottom