Arama sonuçları: *

1. Keremm

Sıcaklık farkı için kasanın camını çıkartmalı mıyım

Çok teşekkür ederim
  2. Keremm

Aynen evet 1596277750 Tamamdır teşekkür ederim
  3. Keremm

POWER BOOST X-59 RGB 650W 80+ Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa
  4. Keremm

Evde kendi kendime nasıl temizleyebilirim acaba önerebileceğiniz bir şey var mı
  5. Keremm

Merhaba, kasamın yan camı açık kullanmaya karar verdim Isınmayı biraz daha olsa yardımcı olur diye düşünüyorum ama kasanın yan camını açık bırakmak sorun yaratır mı Yani toz falan zarar verir mi veya herhangi bi zararı olur mu
  6. Keremm

Bilgisayarımın Sıcaklık Değerleri Normal mi ?

nasıl kapatabilirim peki biliyor musun acaba
  7. Keremm

cpb ayarı yapmayı bilen var mıdır acaba
  8. Keremm

Arkadaşlar bu 80-85li sıcaklık değerli sisteme bir zarar verir mi peki? önemli olan bu aslında 1596219166 a çok iyi o zaman içim rahatladı
  9. Keremm

tamamdır teşekkür ederim peki bu sıcaklık değerlerinin sisteme bir zarar var mıdır kapatmazsam
  10. Keremm

2-3 saatlik performansta hayır ama daha uzun sürdüğünde büyük denebilecek kadar bir fps kaybı yaşanıyor fakat oyunda sıkıntı yaratmıyor yalnızca çok ısınması makinaya zarar verir mi o endişelendiriyor beni
  11. Keremm

Cpb ayarı nedir acaba ne işe yarıyor biostan nasıl kapatılıyor biraz bilgi verebilir misin
  12. Keremm

Gigabyte Rtx 2060 super windforce oc 8gb
  13. Keremm

Selamlar ryzen5 3600 b450m s2h anakart rtz 2060 super 8 gb özelliklerinde topladığım pc battlefield 5, warzone gibi oyunlarda 80-85 derece civarlarını görüyor (stok soğutucu) sizce değerler fazla mı neden bu kadar yüksek ? bilgisayara zarar verir mi? ne tür bir soğutucu önerirsiniz ?
  14. Keremm

Yeni aldığım sistemin sıcaklık değerleri normal mi ?

peki parçalara zarar verme gibi bir şey söz konusu mu ?
  15. Keremm

peki önerebileceğin bir marka var mı 200-300tl arası 1594280348 ve ayrıca bu sıcaklığın ne gibi eksileri olur sistem için sonuçta parçalar sıcaklığı kaldırmak için dizayn edilmiyor mu
  16. Keremm

nasıl olacak o iş abi çok bildiğim işler değil itopyaya geri göndermem mi gerekiyor
  17. Keremm

kasa powerboost toplam 6 fanı var birde stok soğutucu 1594279597 onu nasıl yapıcaz abi ya dün geldi daha elime itopyadan tekrar sistemi söküp kargoya geri yollayıp işlemci soğutucusu mu ekleticez veya senin bir önerin var mı
  18. Keremm

Arkadaşlar yeni aldığım sistemim geçen gün elime ulaştı. Battlefield V oyununda (her şey ultra ayarlarda iken) sıcaklık değerlerinin 80-85 derece civarı dolaşması normal mı ? Sistemim : Rtx 2060 super ryzen 5 3600 gigabyte b450m s2h
  19. Keremm

İtopya'dan Yeni aldığım Sistem

m2 ssd aldım 1594222331 tamamdır teşekkür ederim içim rahatladı 1594222370 evet gereksizmiş kullanmamışlar
  20. Keremm

İtopya'dan Yeni aldığım Sistem

İtopyadan aldığım sistem bugün geldi içerisinde ekran kartını olması gerektiği gibi ayrıydı ve montesini yaptım fakat diğer kutulardan çıkan sata 6GB/s adlı küçük kablo ne için monte edilmemiş halde geldi gereksiz mi ?
Top Bottom