Arama sonuçları: *

1. K

BU SİSTEM ALINIR MI

Konu sahibinin topladığı sistem :)
  2. K

BU SİSTEM ALINIR MI

Monitör fiyatına göre efsane sistemde öyle şimdiden hayırlı olsun :)
  3. K

Donanım Arşivi'ne teşekkürler.

Bilgisayar elime ulaştığında test edip bilgi verebilirim ama test etmeden memnun kalacağım düşüncesine sahibim şuanda tavsiye ediyorum. :) 1597511354 Teşekkür ederim sağolun :) 1597511459 2060 Super Ex White seçeneğini çok düşündüm fakat şuan için yeterli rtx 2060'ın tek başına yeterli...
  4. K

Ailemi laptop yerine masaüstü almaya nasıl ikna ederim ?

Teknoloji sürekli değişkenlik gösteren bir yatırımdır. Bu yatırım maalesef ki bazı şartlardan dolayı bizim için zor bir hale geldi. Masaüstü upgrade özelliği ile öne çıkmakta. Ailene böyle izah edebilirsin.
  5. K

9.000 TL PC ÖNERİSİ

High Power markasını tercih edebilirsin güzel. 1597518751 Thermatake gayet güzel bir marka modele göre değişir tabi ama başarılı:) Corsair'da öneririm 1597518860 Seçili yükseltmeleri yapıp geriye kalan bir kaç lira ilede yükseltmeye devama edebilirsiniz. Kargo ücretli bilgilendirmek isterim.
  6. K

5500 lira bandında bir PC tolamak istiyorum önerisi olan var mı acaba

Güvenilir olduğunu düşünüyorum. Çarşamba günü yaklaşık 9 Bin TL tutarında alıveriş yaptım. 5 iş günü teslim olduğunu belirttiler. Lakin söylemem lazım ki kargo bedava değil :) . 60 TL de ona gitti :D
  7. K

9.000 TL PC ÖNERİSİ

PSU'su pek kaliteli değil. İleriki zamanlarda veya daha kısa bir zamanda canını sıkabilir.
  8. K

Çözüldü✓ Wifisiz anakartı kablosuz wifi ye bağlama

ucuz bir şey arıyorsan buna bir bakabilirsin Bakınız *
  9. K

5500 lira bandında bir PC tolamak istiyorum önerisi olan var mı acaba

Teknobiyotiğin hazır sistemlerine göz atabilirsin ilgini çekecek bir çok sistem bulunmakta. 1660 Super den aşağısını tavsiye etmiyorum.
  10. K

Çözüldü✓ --

inceleyebilirsiniz.
  11. K

Çözüldü✓ --

Ekran kartınız GDDR6 değil mi ? O model GDDR6 die biliyorum bir yanlışlık mı var acaba ürün isminde.
  12. K

8K bütçe ile toplayacağım pc(tavsiyelere açık)

Ekran kartı olarak Nvidia taraftarıyım. 5700XT alacaksan kesinlikle güncellenmiş yani EVO olmasına dikkat et eskisinde ısınma sorunu var idi :)
  13. K

Donanım Arşivi'ne teşekkürler.

Üyeliğimi az önce açtım ve ilk konumu oluşturuyorum hayırlısı ile :). Öncelikle donanım arşivi ekibi ve forumda birçok kişiye yardımı esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim. Üye olmadan önce forumda gezinerek elde ettiğim bilgiler ile bir bilgisayar topladım. Umarım uzun yıllar beğenerek...
Top Bottom