Arama sonuçları: *

1. Kuyendaa

Çözüldü✓ Elimdeki eski bilgisayarı ne yapabilirim.

her şey için teşekkürler fikirleri değerlendiricem :)
  2. Kuyendaa

Yok bu sistemi kullanmayacağım zaten bu sistemi komple kenara koyup yeni dizicem dış çeperi olan kasayı kullanıcam onu kastetmiştim. O parçaları satsam satılır mı onu meral ediyordum biraz da.
  3. Kuyendaa

Asustek P5LD2-X/1333 anakart ATI Radeon 4600hd ekran kartı İntel core 2 duo E6540 işlemci Ddr2 249.8 mhz 3 Gbytes bulamadığım bir marka ram var. Böyle bir sistrm var elimde yılların eskittiği tarihi eserim. Bununla me yapabilirim bunun kasasını kullanıp yeni pc toplayacağım. Birde konuyu başka...
  4. Kuyendaa

Çözüldü✓ Elimdeki eski parçaları satıp ortalama ddr3 sistem toplamak istiyorum

En azından biraz daha elle tutulur güzel birşeyler olsun diye ddr3 parça parça toplayacam zaten.
  5. Kuyendaa

Bakan yok mu acaba eski parçalarla bilgili.
  6. Kuyendaa

Asustek P5LD2-X/1333 anakart ATI Radeon 4600hd ekran kartı İntel core 2 duo E6540 işlemci Ddr2 249.8 mhz 3 Gbytes bulamadığım bir marka ram var Bu şekilde aşırı eski bir sistem var elden çıkarmak istiyorum 2. Elden satma peşindeyim. Ddr3 toplama 2.el veya 0 parça olarak birşeyler dizmek...
Top Bottom