Arama sonuçları: *

1. Lonir

Bütçeme Göre Ne Alabilirim

Tekrardan belirtmek isterim, A320 ile 3. nesil işlemci kullanabilirsiniz ama B450'li bir sisteminiz olursa aynı fiyata daha güçlü işlemci alırsınız ileride.
  2. Lonir

Ben biraz geleceğe dönük olması için yazdım yorumlarımı eğer bütçeniz çok darsa sizin için iyi olabilir. Size işlemci değiştirememe ve m.2 ssd takamama dışında pek bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. He bir de RAM frekans oranı var ama bunlar size şu an bir sorun oluşturmaz. İleride sistemi...
  3. Lonir

Şimdi benim demeye çalıştığım şu: 3. nesil 3600 ile 4. Nesil çıkacak olan 4500(atıyorum ismini) aynı fiyata sahip olabilirler ve teknoloji yeniliğinden 4. nesil %10-20 arası kadar daha performanslı olabilir. Aynı fiyatı vereceksiniz iki işlemciye de neden daha az performans alasınız?
  4. Lonir

Bu sistemi alırsanız, ileride takabileceğiniz en güçlü işlemci 3. nesilden bir işlemci olur. 4. Nesil bir B450 tercih ederseniz. 4. nesil çıktığında işlemcinizi 4. Nesil yaparsınız ve anakarta tekrardan harcama yapmaktan kaçınırsınız. m.2 slotunun olması başka bir artı.
  5. Lonir

Bu sistemleri alırmıydınız alacak olsanız hangisini alırdınız

Palit markası globalde bayağı tutalan bir marka ülkemize tekrardan girişi geçen senelerde yaptılar. 1. sistem çok daha sağlam.
  6. Lonir

2500 TL'ye ekran kartsız sistem toplama,

Seçeceğiniz modele bağlı eğer Thermaltake, Corsair kasa olursa psu ile almak iyi olabilir ama tabi PSU'nun en azından 80+ olmasına dikkat ediniz. Sistem toplama için de 1600 AF'li güzel bir sistem dizilebilir. Arkadaşlar aydınlatır şimdi.
  7. Lonir

Max 4300TL Gaming PC Önerisi

Bence 1400 TL ye monitör yerine sisteme ekleme yapın. Ekran kartına ve işlemciye ağırlık verin ve en kısa zamanda monitöre para biriktirip alın. Bunu söyleme sebebim güzel monitörler 1700 Lira civarı oluyor. ASUS VP249QR 23.8'' Olabilir IPS panel 144Hz 1 MS, ve Adaptive-Sync Ama dediğim...
  8. Lonir

Max 4300TL Gaming PC Önerisi

RAM size yetersiz gelir biraz zorlayıp RAM'i 16 yapın ya da böyle alıp en kısa sürede aynı RAM'den ikinicisi alın
Top Bottom