Arama sonuçları: *

1. M

Masaüstü Rtx Sistem Önerisi

Arkadaşlar 15k 17k arası nvdia ekran kartlı bir sistem istiyorum. Uzun zaman götürücek ve sıkıntı çıkarmayacak toplama yada hazır sistem farketmez. Önerileriniz için şimdiden sağ olun.
  2. M

Sistemimim Son Hali Görüşleriniz

Hocam şuan aklıma geldi ben işlemciyi stok fanla kullanacağım için bir kaç ay CBP ayarını kapatmayı düşünüyorum sence işe yarar mı ?
  3. M

Cevapladığın için teşekkür ederim
  4. M

8 Gb ram ve işlemci soğutucusunu en kısa zamanda alacağım. Bir kaç sorum var hocam kasadan memnunmusunuz fan sesleri çok geliyor mu ? Soğutması nasıldır ? Rgb renkler canlı gözüküyor mu ? Ne yazık ki ekran kartına yapabileceğim bir şey yok 1593948180 Sanırsam o sonradan veya öncekinde düştü...
  5. M

2100 TL'ye aldım 1660 super almak yerine
  6. M

Hocam ekran kartı şuan elimde 1 ay önce gaming gecesinden aldım sıkıntılımıdır kart 1593947854 Hocam ekran kartı şuan elimde 1 ay önce gaming gecesinden aldım sıkıntılımıdır kart
  7. M

Arkadaşlar sistemimi tamamladım görüşleriniz nelerdir ? Isınma problemi yaşarmıyım yada herhangi başka bir sıkıntı şimdiden teşekkürler. - Xfx 5600xt Thicc 3 ultra - Ryzen 3600 stok fan sonrasında soğutucu alacağım - 8 Gb 3000 mhz xpg ram - Hyperx fury480 gb ssd - B450m S2h - Mb 511
  8. M

50bin TL bütçe PC hangi parça alabilirim

Hocam İzoly daha iyi !
  9. M

4000-5000 TL intel sistem önerisi??

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-9400f-zotac-1660-super-gigabyte-h310m-h-2-0-crucial-480gb-8gb-ram.html İntel de kararlıysan buyur kankam.
Top Bottom