Arama sonuçları: *

1. Madren

Teknoquenn alınır mı?

hocam power boost gamepower frisby rampage gibi markaların psularına çok hoş bakılmaz almamaya çalışın
  2. Madren

bunun ssd si değişmelimi sizce

kanka o ssd'ye kronik sorunlu diyorlar değiştirmeni öneririm
  3. Madren

Sapphire 5600 XT vs MSİ 1660 Super Gaming X

sapphire işini biliyor hiç düşünmeden alın hocam
  4. Madren

7000TL PC önerisi

2060la rtx açıp yayın yapsa çok kasmaz mı
  5. Madren

Teknobiyotik sitesi güvenilir mi?

Hazır sistem aldım (daha gelmedi) ama yine de deneyimlerimi şöyle kısaca anlatmam gerekirse genel olarak iyiydi diyebilirim. Müşteri hizmetlerine bağlanmak zor, kafana yatmayan bir parçayı değiştirmek istersen falan arıyorsun aktarıyorlar bağlanamıyorsun telefon kapanıyor gibi sıkıntılar var ama...
  6. Madren

5700xt-3600lü sistem nasıl?

hocam 350tl gibi bir fark var onun yerine idareten dark freezer x90 almayı düşünüyorum
  7. Madren

5700xt-3600lü sistem nasıl?

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2xt-oyuncu-bilgisayari.html bahsettiğim sistem bu fakat bazı parçaları değiştirdim : 3500x'i 3600 olarak ssdyi samsung 860 evo olarak psu'yu 500 yerine 700 olanı seçtim sistem nasıl sizce 3600 sıkıntı yaratır mı bütçeyi biraz zorladım ama eğer drop...
  8. Madren

Almayı düşündüğüm hazır sistem

hocam geç cevap için kusura bakmayın bütçeyi zorlayabildiğim kadar zorladım hatta birazcık aştım babamın bi tık destek çıkmasını umuyorum, soğutucuyu muhtemelen sonra alırım cevaplarınız için teşekkürler
  9. Madren

peki psu dışındaki parçalar nasıl sizce herhangi bir problemle karşılaşır mıyım? veya karşılaşma olasılığım var mı?
  10. Madren

öneriniz için teşekkürler 600w seçiyorum
  11. Madren

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2xt-oyuncu-bilgisayari.html buyrun hocam
  12. Madren

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-p2xt-oyuncu-bilgisayari.html (3500x'i 3600 olarak değiştirdim , ssdyi samsung 860 evo yaptım.) ve bazı sorularım olacak : 500w psu yeterli midir , parçalar hakkında bi şikayetiniz var mı , teknobiyotik sitesinden şikayetçi olan var mı? iyi forumlar.
  13. Madren

6k civarı bir hazır sistem önerir misiniz?

Kasasının ısınma problemi olmayan psu'su kaliteli işlemcisi güzel ssdsi kronik sıkıntılı olmayan sağlam ultrada oynatabilecek bir bilgisayar önerin lütfen.
  14. Madren

Bu sistemle oyun yayını yapılır mı?

kasanın psusuna c4 diyenler oldu ısınma problemi olur, ssd sıkıntılı falan dediler ama yine de merak ediyorum + olarak monitörü de ekliyorum ki bi sorunu varsa yazın lütfen ( sistemi aldıktan sonra öğrendim bazı şeyleri :( ) AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz 35MB Soket AM4 MPK İşlemci (...
  15. Madren

11.000 TL ile monitör dahil sistem tavsiyesi

hocam saat 12 gibi konuya hort atın bazı arkadaşlar var fiyatına göre mükemmel sistem öneriyorlar
  16. Madren

xfx rx 5600xt kullanan arkadaşlar bakabilir mi?

Kartın sıcaklık değerlerini ve atıyorum 70 dereceyken fanların % kaç çalıştığına bakabiliyorsanız yazarsanız çok sevinirim (+ olarak kasanın da etkisi var , kasamda şu kadar fan var gibi belirtin lütfen) (toplama bilgisayar olarak açmışım pardon)
  17. Madren

incehesap cuma indirimleri hakkında soru.

hocam ürünleri yani indirime girecek olan ürünleri sepette bekletip f5 atıp direk alsam indirimden faydalanamaz mıyım
  18. Madren

incehesap cuma indirimleri hakkında soru.

Yaklaşık bir kaç saat sonraki cuma indirimiyle birlikte bir hazır sistem alacağım ama kafamda şöyle bir soru var. Mesela hazır sistemin bi parçası indirime girdi diyelim atıyorum ekran kartı ama hazır sistem olduğu için fiyatta oynama olur mu olmaz mı merak ettim bilen arkadaşlar cevap...
  19. Madren

Bilgisayarımın Darboğaz olduğunu nasıl anlarım?

hocam böyle bir site var : https://pc-builds.com/calculator/ buradan bakabilirsiniz bazen hatalı gösterebiliyor ama %70 gibi bi değer çıkarsa.. :(
  20. Madren

İtopyanın kargoya verme süreci

hocam şansına bağlı arkadaşıma 13 günde gelmişti
Top Bottom