Arama sonuçları: *

1. M

DDR5 sistem dizdim F/P olarak sizce nasıl

R5 7600 al kendinden grafik kartlı, en azından kartına bir şey olursa film izleyecek kadar idare eder , karşılaştır istersen diğer özelliklerini de.
  2. M

15.844 TL'ye dizdiğim AM5 sistem alınır mı? (GPU yok)

R5 7600 Hayır tam bi apu işlemci sayılmaz bir oyun kaldırır mı bilemiyorum CS 1.6 kurup deneyim bende nasılmış göreyim. Apu kasamda mevcut, ama filmlerde ve youtubede pek sıkıntı görmedim. Yarın cs1.6 kurup denerim. Filmi ekran kartsız izliyorum şuan 7600 den.
  3. M

15.844 TL'ye dizdiğim AM5 sistem alınır mı? (GPU yok)

Ben tam 20 K ya dizdim, ryzen 5 7600, gigabayt b650m ds3h, patriot 2x16 ram 6400 MHz, zoko amiral kasa, termalright ass king kule tipi soğutucu, ikinci el 1 TB M2 ve kendimde bulunan 650w PSU. F serisi yerine ben 7600 işlemci tercih ettim şuan ekran kartsız film izliyorum çok iyi. Bir haftalık...
  4. M

Yeni kasa alıyorum sizce nasıl?

Yazılı sistemi tek tek hesapladım 42k ya toplanıyor. Sadece firma hepsini bir seferde elden çıkardığı için kar eder. Sizi de zahmetten kurtarır, daha ucuz aynı ekrant kartlı sistemlerin kesinlikle ana kart A serisi, ramler 16 GB oluyor.
  5. M

Epeyden baktım ram de anakartta benim attığım versiyonda destekliyor.
  6. M

1707315734 İstersen birde benim attığıma bak, bu attığım resimdeki sistemi topluyorum bugün kasa ve işlemci geldi, ekran kartını ikinci el alacağım, psu da kendimde var. Resimler telefondan attığım için beraz küçük çıkmış sanırım.
Top Bottom