Arama sonuçları: *

1. M

Sizce eski sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar selam yeni bir bilgisayar aldım eski bilgisayarımı satışa koydum ama henüz satılmadı ne kadar olduğunu size sormak istedim. Parçalar İşlemci: AMD FX 8300 Ekran Kartı: MSİ R9 280 3GB 384BİT TWİNFROZER SERİSİ (Ekran kartı oyun dışında başka hiçbir şeyde kullanılmadı) RAM: 8 GB GSSKİLL...
  2. M

Gaming-12100F V0.2 Sistem Alınır mı?

Yoldayım arkadaşlar almaya gidiyorum i312100f bencmark testlerine göre ryzen 5 3600 a göre daha iyi gösteriyor ama beni üzer mi bu işlemci ?
  3. M

Bu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı ?

Biri 3050 biri 2060 neden daha iyi olduğunu düşünüyorsunuz hem de işlemci kanadında 12400 işlemci var sizin söylediğiniz kasada i5 10400 var işlemci ve ekran kartı daha düşük? Sebebi nedir ?
  4. M

yok gibi duruyor ama bakacağım önerileriniz varsa bekliyorum . 1647617733 göremedim link atabilir misiniz?
  5. M

https://www.itopya.com/vok-max_h17022 alternatif olarak bunu düşünüyorum ama burda da i310100f işlemci korkutuyor yoksa 1660 ti ekran kartından yana bir sıkıntım yok .
  6. M

https://www.itopya.com/dh-valueintel-core-i5-12400fasus-dual-geforce-rtx-3050-oc-edition-8gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssd_h16868 Bu sistem hakkında ne düşünüyorsunuz alınır mı yoksa fiyatlar daha da iner mi? Beklemekte de fayda var mı? Ayrıca i512400f de ısınma problemi var diyorlar bunun...
  7. M

10k Sistem Tavsiyesi

ben yine de bekleme kararı aldım Abdullah abinin sistemini umarım yetişir alırım.
  8. M

10k Sistem Tavsiyesi

10k bütçem var geçen sefer g4 sistemine yetişemedim. Abdullah abi de yeni sistem hazırlıkları başladı diye bir hikaye atmıştı. Sizce beklemeli miyim? Yoksa bir pc bakmalı mıyım? (Not:Eğer Abdullah abi yakında çıkarırsa o sistemi beklerim. Yeni sistem ne zaman çıkar tahmini onu bilen varsa...
Top Bottom