Arama sonuçları: *

1. M

50K Ya Alınacak Monitör Dahil 2Klık Ddr5 Sistem Bumudur?

Kanka bu kasayi kullaniyorum hava akisi gayet iyi ama kendim 3 fanli 3060 ti kullaniyorum ekran karti kiti kitina yetti ilerleyen donemlerde kartlarin boyutunun da artacagini dusunursek sıkıntı cikarabilir sivi sogutma olarakta 240 a kadar destekliyor ama saglam kasadir
  2. M

Kasa tavsiyesi 2020 +

Arkadaşlar sistemim şu şekilde Anakart = msi b550m pro vdh wifi Islemci= ryzen 5 3600 Ram 16 gb corsair 3000 mhz Ekran karti = 5600 xt veya 2060 dusunuyorum Ancak kasa konusunda kararsiz kaldim aerocool airhawk duo dusunuyorum sizce almaliyim tavsiye ediyomusunuz
  3. M

Islemci ekran karti 2020

1660 superi rahatlikla calistirim sanirim islemci herhangi bir uyumsuzluk yasamaz degilmi
  4. M

Islemci ekran karti 2020

5000 tl civari
  5. M

Islemci ekran karti 2020

ryzen 2600 x li sistem kursam tavsiye edeceginiz parcalar neler olur (butce 5000 civari )
  6. M

Bu sistem nasıldır ?

Dun sabah 3600 lu sisteme baktim 5900 civarlarindaydi aksam 6400 lere cikti kafayi duvarlara vurasim geldi birdahaki maasa kaldi artik😂
  7. M

Bu sistem nasıldır ?

Hocam sanırım bu sistemde mouse hediyesi yapmiyolarmis artik stokta kalmadigi icin sistemin yorumlarina bakarsiniz orda oyle yazmis bir arkadas
  8. M

4 ile 6 bin lira arası sistem önerileriniz

Hocam 3100 işlemciyle alakalı şüphelerim var iş görür mü dersiniz ya da önerebileceğiniz başka bir sistem var mı
  9. M

4 ile 6 bin lira arası sistem önerileriniz

Merhaba arkadaşlar 4-6 bin lira arası kasa toplamak istiyorum oc ile uğraşmıyorum oyun amaçlı topluyorum beni 3 5 yıl idare edebilecek düzeyde sistem önerileriniz varsa belirtirmisiniz (belirttiğiniz sisteme 1 ms 144 hz uygun monitor tavsiyeleriniz olursa yok demem)
Top Bottom