Arama sonuçları: *

1. S

Toplamak İstediğim Bu sistem iş yaparmı

Z490 pro-a mı almam gerek Intel i çok bilmiyorum
  2. S

SSD var bitişik yazmışım yanlışlıkla
  3. S

Fiyat hazır sistemlere göre elbette pahalı ben kendi isteğime göre topladım,malzemeler nasıldır iş yaparmı onu öğrenmek istiyorum
  4. S

Scyhthe Fuma 2 İ5 11400 MSI Z490 TOMAHAWK Corsair Vegeance LPX 3600 8x2 Cl 16 ram Seagete Firecuda 250 GB Seagate Barracuda 2TB 7200 RPM Kasa Dark Guardian Pro Ekran kartım var tuf Rtx 3060 Psu gigabyte p750gm Gold Uzun süre beni götürürmü arkadaşlar tavsiyeniz benim için önemli teşekkür...
  5. S

Bu sistem para eder mi? ederse kaç para eder arkadaşlar satacağız

Merhaba bir arkadaşımda şu özelliklerde sistem var kaç para eder satmayı düşünüyor
  6. S

Gaming Gecesinden Topladım İyi mi sizce ?

Teşekkürler inşallah sıkıntısız çalışır.
  7. S

Teşekkürler.
  8. S

Onuda nasıl yapacağız bilmiyorum, birde Aldığım kasayı daha önce bir videoda görmüştüm hoşuma gitti,indirime girincede satın aldım.Ama işlemciye oc yapınca dahada ısınacak sanırım? Ve kasaya ilave fan takmam gerekecek değil mi ?
  9. S

Sonradan ekledim altına,ilk başta işlemci ismini yazmayı unutmuşum.
  10. S

Ne sıkıntısı var söyler misiniz ?
  11. S

İşlemciyi ryzen 3 3100 aldım hocam bütçem ona müsaitti yukarıda eklemeyi unutmuşum .
  12. S

Dünki gaming gecesinden topladım,kendi kafamda şekillenen bir sistemdi sizce iyi mi? XFX RX 5600 XT THICC II PRO 6GB GIGABYTE B450 M S2H Adata SWORDFISH 500GB M2 SSD 1800/1200mb MSI Mag Vampiric 011C Sharkoon 650W 80+ PSU Apacer Panther 3000 MHz CL16 8GB X2 İşlemciye yetişemedim 999 TL'ye hepsi...
  13. S

Bütçeme göre 2. el ekran kartı ve sistem tavsiye edebilirmisniz

hayır o ekstra,dediğiniz sisteme bakacağım şimdi teşekkür ediyorum tekrardan.
  14. S

Merakla bekliyorum teşekkürler. 1601818018 Monitör ihtiyacımda var 144 hz 1 ms bir monitör almak istiyorum.O yzüden 5.000 tl üstü beni zorlar ama önereceğiniz sistemi görmek isterim. 1601818122 Monitör ihtiyacımda var 144 hz 1 ms bir monitör almak istiyorum.O yzüden 5.000 tl üstü beni zorlar...
  15. S

Merhaba iyi forumlar:) 5.000TL lik bir bütçe ile oyun oynamak için sistem almak istiyorum. Bu konu hakkında bir bilgi sahibi değilim bilgili biri tavsiye verebilirse eğer çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim. Arkadaşım ekran kartını garantili bir şey bulursan 2. el alabilirsin demişti 5k...
Top Bottom