Arama sonuçları: *

1. S

hangi sistemi almalıyım

7500 f tabii ki
  2. S

28000 Tl Hazir Sistem

amd ekran kartlarını önerme sebebim vrami daha fazla olması , piyasada yoksa beni ilgilendirmez onların sorunu ddr5 sistem alacaksanız 4060 ti 8gb sizi uzun vadede çok götürmez ilerde yükseltebilirim diyorsan gayet uygun bir sistem fakat bu sistemlerde 1 tb altında ssd önermem gta 5 bile 120 gb :)
  3. S

28000 Tl Hazir Sistem

Psulara dikkat et dostum. İşlemcin ve ekran kartın arasındaki uyuma da bak eğer elinde baktığın hazır sistem varsa atabilirsin.
  4. S

28000 Tl Hazir Sistem

Donanım arşivi geçen ay topladı 25 k ya 16 gb sistem denk gelmek lazım. Nvidia ekran kartları pahalı olduğu için f/p performans olarak amd ekran kartları gayet iyi.
  5. S

28000 Tl Hazir Sistem

4060 ti da 8gb önermiyorum ben şahsen. f/p performans sistemlerde Amd ekran kartlarına yönelebilirsiniz 6800xt vb.
  6. S

R5 7500f ve 4060 Ti 8 Gb sistem bu fiyata alınır mı?

120mm kastettim. 1719251875 biraz beklemenizi öneririm. f/p sistem gelebilir yakın zamanda
  7. S

sizce hangi sistemi almalıyım

stok fanla o işlemciyi nası besleyeceksin kardo? 80 90 derecelerde oynarsın :)
  8. S

sizce hangi sistemi almalıyım

aldığın zaman mutlaka sıvı soğutma taktır işlemcine 4070 almanı öneririm.
  9. S

R5 7500f ve 4060 Ti 8 Gb sistem bu fiyata alınır mı?

Valorant cs2 tarzı fps oyunlarında işlemci önemli , işlemcindeki l3 önbelleği ne kadar fazlaysa o kadar fazla fps alırsın ki bu 7500f işlemcisi gayet yeterli bir işlemci ondan yana sıkıntım yok fakat yazın sıcak aylarda stok fanlı olan bu işlemci çok ısınır 85 90 dereceleri görebilir o yüzden...
  10. S

Sistem yorumlar mısınız topladım ve alacağım bu hafta parçaları

performans uyumsuzluğundan kaynaklanır darboğaz dostum. işlemcin render tarafında düşük kalsa da oyun performansı olarak çok üst düzey bir işlemci fakat burada kullandığın ekran kartı bu işlemciye göre çok zayıf o yüzden valorantda atıyorum 1000 fps alacakken dar boğaz yüzünden 700e düşebilir...
  11. S

işlemcini düşürebilirsin darboğaz istemiyorsan toplam 58 k ya daha iyi bir pc de çekebilirsin emin ol monitör dahil
  12. S

sadece valorant oynayacaksan bu şeyler gayet yeterli ve yüksek , valorant işlemci tabanlı olduğu için de ekran kartın gayet yeterli ama işlemcinle darboğaz yapabilir.
  13. S

1080p için sistem dizdim, sıkıntı yok ise satın alacağım. (teker teker)

fps oyunlarında sizi çok iyi taşıyacak bir işlemcidir kendisi. Aldığınız zaman asla stok fan kullanmayın yazın sıcak aylarda 85 90 derece görür bu da sıkıntı olur. Ama işlemci baya iyi bir işlemci valorant da yüksek ayarlarda 1000 fps görüyor bizzat denedim. soğutucu içinde 120mm veya 240 mm...
  14. S

2k oynamayacaksanız eğer 27inçe gerek yok evet fps oyunları oynayacaksanız eğer işlemcinizi güzel seçmeniz gerekiyor ekran kartından ziyade İşlemci alacakkende L3 önbellek çok önemli ne kadar yüksek olursa o kadar fazla fps alırsınız.
  15. S

240 hz 23.8'de düşük kalabilir 200 hz üstü monitör alacaksanız eğer 27 inç önerebilirim. bir de bu fiyata bu pc kötü olmuş ikinci el almanızı da çok önermiyorum mining yapılmış ve garantisi bitmiş ekran kartları olabilir dolandırılabilirsiniz.
  16. S

7700xt alınır mı? yoksa 4060 ti 16gb mı alınmalı

7700xt tam bir f/p canavarı öneririm bir çok oyun testinde tokatlıyor 4060ti 8gb ve 16gb'ı
  17. S

Hangi hazır sistemi almalıyım (f/p)

Çalışıp 20 k bantlarında hazır sistem almayı düşünüyorum ve pc hocasının tebilondan topladığı hazır sistem hoşuma gitti bir kaç yükseltme yaparak almayı düşünüyorum. Sizce beklemeli miyim? (2 ay sonra alacağım pc)...
Top Bottom