Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ Yardım eder misiniz hangi sistem alınır?

12100f 4060a darboğaz yapmaz, rahat rahat kullanabilirsiniz. İşlemci yükseltmesinin gerekli olduğunu düşünmüyorum ancak rekabetçi oyunlarda en yüksek fps değerlerini görmek istiyorum diyorsanız mantıklı olabilir. 4060 sistemi tavsiye ederim, optimizasyonu daha iyidir.
  2. S

9000 TL ekran kartsız pc önerisi

Reis ben de bi ara 2. El dizmek istemiştim, genelde işlemciler sarı sitede 0dan daha pahalı. Sizin baktığınız yer başka mı pazarlık payından dolayı mı 2. El dediniz?
  3. S

9000 TL ekran kartsız pc önerisi

Dostum arkadaşım 9000e ekran kartı hariç parçaları alıp sonra ekran kartını ekleyecek :D
  4. S

12400F RX 6700 XT vs R5 5600 RTX 4060 sistem seçimi?

Aradaki performans farkı çok absürt, 6700xt tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Ray tracing dlss3.5 kullanacak olsanız bile 4060 rt için yeterli bir kart değil ve dlss en verimli 1440p ve 4k'da kullanılıyor. Afmf'den daha iyi olduğu kesin ancak konu 4060 iken 1080p konuşuyoruz, 6700xt olunca...
  5. S

30.000 TL hazır sistem önerisi

Reis Asus anakartlar kötü demedim zaten, Asus Prime serisi anakartlar kötü dedim, maalesef yerli kaynaklarda pek test eden göremedim ama yabancı kaynaklar mevcut. Asus prime serisi tüm anakartlar arasında en düşük performans verenlerden. Sizin içinize öyle siniyorsa buyurun ama en azından...
  6. S

30.000 TL hazır sistem önerisi

Reis sana tavsiyem 2k monitör alıp kalan bütçeyi sisteme ayırmak olur çünkü 2k'nın vereceği keyif ve 1080p arasında çok fark var. Ets gibi oyunlar oynayacaksanız da zaten bunlar sistem zorlamayan oyunlar sorun yaşamazsınız. Bunun yanında psu sertifikasının psu kalitesini kanıtlamadığını ve prime...
  7. S

RTX 4090 R7 7800x3D Darboğaz Olur Mu?

Reis o b tier gözüküyor. 4090lı sisteme a tier almanızı öneririm. Corsair RM1000e hem Türkiye pazarında bulunan hem de a tier olan ünitelerden biri. Size uymazsa kendiniz başka ünitelere bakın, psucultist list.
  8. S

RTX 4090 R7 7800x3D Darboğaz Olur Mu?

Güç ünitesini değiştirmenizi öneririm. Psucultistlist'ten baktığımda modeli göremedim. 4090 için a tier bir ünite bakmalısınız. Bu sitenin özelliği psu'ları deneyip performansına göre listelemesidir.
  9. S

Yayin pc toplama onemli

Bu konuyu okurken aklıma sarı sitede 3050li 2060lı bilgisayarları yayıncı sistem diye satanlar geldi :DDD
  10. S

25.735 TL'ye bu bilgisayar alınır mı?

Reisim o çok eskidendi :). İntel işlemci alırsanız bir sonraki güncellemede anakart+ram+işlemci değiştirmeniz gerekecek çünkü platform değişmiş olacak. 7500f sistemde sadece işlemciyi güncelleyerek kullanmaya devam edebilirsiniz.
  11. S

30-40k arası ekran kartsız sistem toplama

Reis 850watt sistemin için en ideal değer olacaktır. Psu cultist list'ten a tier bir şey almanı öneririm: Corsair RM850x SHIFT Tam Modüler ATX güç kaynağı - Arayüz Modüler Taraf - ATX 3.0 ve PCIe 5.0 uyumlu - Sıfır RPM Fan Modu - 80 PLUS Gold Efficiency - Siyah 850 Watt...
  12. S

30-40k arası ekran kartsız sistem toplama

Reis merhaba, işlemci seçimin bütçeye yakışmış ancak Asus Prime serisinden bir anakartın Cpu-gpu ikilinin hak ettiği bir anakart olacağını düşünmüyorum. Vram, ses codec'i ve arka panel desteği zayıf kalacaktır. Msi, Gigabyte veya asus istiyorsan TUF serisi bir B650 anakart sistemine...
  13. S

50 bin ₺ Bütçe PC

Reis bilgisayarı ne için kullanacaksınız? Oyun oynayacaksanız ne tür oynayacaksınız
  14. S

50 k bütçeye toplayabileceğim pc önerebilir misiniz

Reis ne için kullanacaksın pc'yi; oyun mu üreticilik vs mi oyunsa ne tarz şeyler oynayacaksın?
  15. S

130 k bütçe 4080 tavsiye

Özelleştirme kısmında 6000mhz cl30 ram yok 😃
  16. S

130 k bütçe 4080 tavsiye

Reisim gözünüzü seveyim 130k bütçedeki adama gidip 5600mhz cl 36 kit önermeyin 🙃 O bütçede önereceğim sistem msi gaming x rtx 4090+7800x3d+b650+ 4x16gb 6000mhz cl30 ram şeklinde olacaktır. İsterseniz linklerini atabilirim sistemi
  17. S

MASAÜSTÜ TOPLAMAMA YARDIM LÜTFEN

Şu an telefonda olduğum için yazamıyorum, ama isterseniz 7900xt(yerine 4070ti da olabilir) r5 7600 sistem yazabilirim.
  18. S

yeni pcye gececegım bu kac eder sızce

Karşındaki insanın cahil olması veya aldığı şeyin piyasasını bilmiyor olması senin onu kazıkladığın gerçeğini değiştirmiyor kral, sadece vicdanını rahatlatmak için öyle diyorsun sen.
  19. S

Çözüldü✓ Merhaba bilgisayarımı satmak istiyorum tahmini ne kadara gider

Reis onu nereden yapıyorsun söyleyebilir misin, sistem bakıyorum ben şu an. En son DA rx6600 r5 5500 sistem 12k çıkmıştı :)
Top Bottom