Arama sonuçları: *

1. White_Recon

GAMEGARAJ hakkında sorularım

İnsta hasancalis0. İstersen telefonla arayıp istediklerinizi sorabilirsiniz. Hiç kuşkunuz olmasın çok güvenilir firma.
  2. White_Recon

Arkadaşlar kardeşler sipariş ettim bi hayırlı olsunuzu alırım

Daha uygun bir fiyata bulabilirdiniz ama her türlü çok güzel sistem. Hayırlı olsun.
  3. White_Recon

Bu fiyata bu 2.el sistem alınır mı?

Güvendiğin birinden alacaksan kaçırma derim. Güvenmediğin biriyse hiç bulaşma.
  4. White_Recon

Aquarius 5AN vs. Elraenn Parva

2. sistem daha iyi. Game Garaj Aquarius serisinde F/P ürünlerden uzaklaşıp piyasaya göre fiyatlar yazmaya başladı. Mükemmel bir zamanda almışım.
  5. White_Recon

1gunde 200 TL artarmi PC parasi

İlk fırsatta almalısın. Dolar düşse fiyatlar düşmez, dolar düşmese de fiyatlar artar, dolar artarsa fiyatlar yine artar. Bu ülkede fiyatlar hep artar. Aquarius 5AN'yi 4974 TL'ye aldım, şuan aynı sistem 5700 TL'ye geliyor.
  6. White_Recon

Vatan'dan 8000 TL'ye Sistem Aldım, Fiyatı Nasıl?

Satın aldınız mı? Ödemeyi yaptınız mı daha doğrusu?
  7. White_Recon

Vatan'dan 8000 TL'ye Sistem Aldım, Fiyatı Nasıl?

Hayırlı olsun dostum, güzel günlerde kullan. Sizler de lütfen moral bozmayın. Daha iyi sistem toplanabilirdi bu fiyata ama "kazık yemişsin, çöp olmuş" gibi şeyler demeniz hiç hoş değil.
  8. White_Recon

Uygunmu Yoksa Kazık Mı Yemişim

Bence gayet normal fiyat. Hayırlı olsun.
  9. White_Recon

Game Garaj Güvenlir Mi

Ben aldığımda piyasada çok bilgi yoktu. Ben de "ben aradıklarımı bulamadım, insanlar istediğim kadar yardımcı olamadı" diye benden sonrakiler biraz daha bilgilensin diye düşündüm. Faydalı olduysa ne mutlu. :)
  10. White_Recon

Game Garaj Güvenlir Mi

Ayrıca bakınız: https://donanimarsivi.com/forum/konu/game-garaj-ve-aquarius-5an-tecruebelerim.53292/
  11. White_Recon

Game Garaj Güvenlir Mi

Teşekkürler. Asus ROG Wallpaper yazarsak daha fazlasını bulabilirsin.
  12. White_Recon

Game Garaj Güvenlir Mi

Aquarius 5AN. Kargoları hızlı, işlerini düzgün yapıyorlar, müşteri hizmetleri yardımcı oluyorlar hep sağolsunlar.
  13. White_Recon

Game Garaj Güvenlir Mi

Game Garaj rahatlıkla güvenebileceğin bir site. Bildiğim kadarıyla ofisleri de var.
  14. White_Recon

Da-3 geldii ! Kasa Boyutu Küçükmüş

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :) Olmayan arkadaşlara da bu mutluluğu diliyorum.
  15. White_Recon

butun cabalara ragmen yeni bilgisayarımı aldım

Sistem harika, güle güle kullanın. :) Hayırlı olsun.
  16. White_Recon

R5 2600 + RX 580 PC beni ne kadar götürür

İlk defa Windows'a para veren birini görüyorum. :D
  17. White_Recon

3700X + 2080S PC topladım nasıl olmuş

Hocam bu kadar yüksek bütçeli bir sistemde monitörü ikinci plana atmanız (bence) hata olur. Ben olsam kasa ve monitöre öncelik verirdim. Gerekirse diğer parçaların fiyatlarından düşürüp monitöre ayırın. Mesela mouse Gamepower Ogre'yle değiştirilirse 100 küsür Liralık bir bütçe ayrılabilir...
  18. White_Recon

Monitör kötü demedim, böyle bir sisteme 4K ve daha iyi özellikli bir monitör gerekiyor. Bunu alırken de ASUS TUF tarzı bir şeyler iyi olur. Ben 24G2U kullanıyorum ama o monitörden bile fazlası gerekir bu sisteme bence. 1595857185 Mouse'un görünüşü sizce de harika değil mi ya? :D
  19. White_Recon

Monitör ve hoparlör harici gayet güzel. Bu sistemle n'apmayı düşünüyorsunuz?
Top Bottom