Arama sonuçları: *

1. Y

PC'nin kapağının açık olması daha iyi midir?

Bütçem sıkıntı şuanda
  2. Y

PC YENİ ALDIM GÜRÜLTÜLÜ ÇALIŞIYOR

fan gürültüsü
  3. Y

Asus Dragon Bulk Yeni Soğutucu Sığarmı

İyi Günler, ASUS DRAGON BULK model ekran kartına 2 tane adata xpg ramm taktım ve r5 3600'ün stok soğutucusu var, stok soğutucu bile şuan ramlere aşırı yakın, ilerde wraith prism takmak istiyorum sığar mı? Sığmıyorsa sığabilecek iyi hava soğutmalar önerir misiniz
  4. Y

İşlemcim çok ısınıyor o yüzden korktum 80derece oluyor csgo da bile ryzen 5 3600
  5. Y

İyi Günler, Sistem soğutması konusunda yandaki temperli camı açık bırakmak mantıklı mıdır? Toz vs. konusunda açık bırakmak mı daha mantıklıdır yoksa kapalı olması mı? Ayrıca şöyle bir detay var, evimde 2 kedi var. bir tanesi arada masama çıkıp oturuyor ama öyle deli gibi masamda dolanmıyorlar...
  6. Y

PC YENİ ALDIM GÜRÜLTÜLÜ ÇALIŞIYOR

EL CAPİTAN ALDIM 2 GÜN OLDU GELELİ SANKİ BİRAZ FAZLA GÜRÜLTÜ ÇIKARTIYOR GİBİ GELDİ GÜRÜLTÜ NERDEN GELİYOR ANLAYAMADIM PSU DAN GELİYOR SANIRIM ?
  7. Y

EL CAPİTAN SESLİ ÇALIŞIYOR

Nasıl Yani? 1589994021 Sanırım kasa fanlarından 1589994630 anlayamadım ki arkadan da geliyor olabilir
  8. Y

EL CAPİTAN SESLİ ÇALIŞIYOR

İYİ GÜNLER, EL CAPİTAN ALDIM BİRAZ GÜRÜLTÜ VAR ONUN SEBEBİNİ BİLMİYORUM VE NORMAL Mİ? EKRAN KARTI FANLARI ÇALIŞMAMASINA RAĞMEN GÜRÜLTÜ VAR RİSKLİ MİDİR?
  9. Y

DONANIM ARŞİVİ EL CAPİTAN KURULUM

hayır corsair hayırlı olsun 1589990206 reis güncelledim hala böyle 1589990407 1589990677 İŞLETİM SİSTEMİ FALAN AÇILIRKEN HER ŞEY NORMAL, WİNDOWS OTURUM AÇILIRKEN YAMUK ONDAN SONRA DA ÖYLE, SANIRIM AYARLARDAN BİRŞEY YAPMAM LAZIM... 1589990793 her şey İÇİN SAOLUN DÜZELTTİM, NVİDİA DENETİM...
  10. Y

bastım olmadı 1589988508 Windows tarafını göremiyorum nasıl yapabilirim? 1589988517 yardım edebilir misiniz
  11. Y

İYİ GÜNLER, EL CAPİTAN ALDIM ŞİMDİ GELDİ KURDUM MONİTÖRÜME TAKTIM (1600*900) EKRAN NI YARISINDAN AZI GÖRÜNMÜYOR SOLA ÇEKİK BİÇİMDE, MONİTÖR AYARLARI FALAN BİRŞEY DEĞİŞTİRMİYOR. DRİVER YÜKLEMEDİM DAHA HEMEN FORUMA GİRDİM. ESKİ DAHA DÜŞÜK ÇÖZÜNÜRLÜKTE BİR MONİTÖRE TAM SIĞDI NEDEN BÖYLE OLUYOR?
  12. Y

5.000 TL İLE 8.000 TL ARASI KOMPLE SİSTEM ÖNERİRMİSİNİZ?

EL CAPİTAN ALDIM DAHA YENİ. RTX 2060 EKLEYEREK ALDIM. ÖNERİRİM
  13. Y

Vatan Bilgisayar 5150₺ sistem

Bence iyi ama piyasayı araştır parça fiyatlarına falan.
  14. Y

2 SİSTEM ARASINDA KARARSIZ KALDIM.

Ayrıca tek ram slotu olması da sıkıntı, anakartı yükselt bence.
  15. Y

2 SİSTEM ARASINDA KARARSIZ KALDIM.

Bende el capitan almayı planlıyorum ama el capitanda ekran kartı ısınıyor vs. deniyor, bu sadece el capitan için değil amd ekran kartlarının tümü için geçerli, el capitan alırsan bile rami bence değiş cl19 çok yüksek 3600mhz olsa bile, 3200mhz cl16 al. OC yaparım diyorsan bile sonuçta oc yapınca...
  16. Y

Ucuz bilgisayar

Ne için kullanacağına bağlı değişir performans yüksek ve ucu açık bir sistem için sanmıyorum. Monitörü uygun eski bir şey bulmaya çalış belki bir akraba falan, klavye de uygun alırsın o fiyata monitör klavye katmadan direk pc olarak düşün. Belki o zaman zorlanır. Sistem önerisi ya da tam olarak...
  17. Y

Pc Hocasına karşılık sistem topladım sizce hangisi daha sağlam oldu ?

Merhaba, pc hocasının sistemine karşılık demişsiniz, hangi sistem acaba? atabilir misiniz
  18. Y

PCH F Class 1.1 İNCEHESAP.COM

bütçe 6000 ama zorlarsam belki 6500 olur 1588352743 6000 diyeyim ben 1588352778 teşekkür ederim. 1588353969 Team T-Force Xcalibur RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL18 Siyah Gaming Ram seçicem sanırım bilen varsa yine yazabilir mi? Peki yukardaki sistem parçaları birbirleriyle senkron ve...
Top Bottom