Arama sonuçları: *

1. A

Ryzen 3 1200 AF & Rx570 Sistem nasıl beyler ?

msi armor serisine bulaşma hiç
  2. A

Bu sistem nasıl sizce?

bunun bilgiyle falan alaksı yokki kardeşim fikrimi söyledim ben sadece suçmu oldu şimdi. ben almam sen alırısn sen seversin ben sevmem biri memnun kalır biri kalmaz . sende fikrini söylersin geçer gider ne kadar uzattınız ya .
  3. A

Bu sistem nasıl sizce?

bende sadece fikrimi söylüyorum . :D saygılar
  4. A

bu sisteme uygun ekran kartı yada değişiklilik önerir misiniz?

doğrudur haklısın. lakin herkesin herşeyi alacak bütçesi olmayınca malumundurki bu ekran kartlları gayet iyidir . kullanan arkadaşlarımda var ikinci el alan arkadaşlarım da var gayet başarılı tabi saphir marka için söylüyorum. Herkes ister dört dörtlük olsun her şey ama olmuyor işte . neyse Ben...
  5. A

Bu sistem nasıl sizce?

1. kötü demedim 2. fikrimi söyledim. 3. girip fiyatına baktınmı attığı ekran kartının. hemen veryansın yapmayın şurda :D
  6. A

Bu sistem nasıl sizce?

4 gb 128 bite verme o parayı derim...
  7. A

yazdığımı okumamışsın sen anlaşılan rx laeri görnce yapıştırmıssın ver yansını dostum :D
  8. A

yazdığımı iyi okumamışsın sen dostum bir daha oku istersen.
  9. A

BEnden sana bi öneri 750 800 watt aşağı power takma . bilindik marka garantili ürün alsan rahat edersin. Bir tavsiye daha elektronik şans işidir ama sen işini şansa bırakma armor serisi ekran kartlarından uzak dur. İkinci el temiz bulursan nvdia ekran kartlarına yönel . Yok ucuz performans...
Top Bottom