Arama sonuçları: *

1. A

2500 TL sadece kasa önerisi

Arkadaşlar 2500 TL bütçem var sadece kasa için bana önerebileceğiniz bir kasa var mı?
  2. A

4.000 - 5.000 Bütçe Aralığında Sadece Kasa ( Yayıncı ve Oyuncu ) Özel Sistem #DONANIM_ARŞİVİ

Bence sen internete rtx2060 yazıp fiyatlara bakıyorsun ben kendim 2060 kullanıyorum ve 2500 TL ye aldım ve aldığım model Asus Dual OC modeli eğer sabredip 1 ay indirim kovalarsa çok rahat sistem toplayabilir.Ayrıca 2500 TL ye dediğim gibi sabrederse rx570 li sistem toplayabilir
  3. A

Sistemim yeterli mi

Alacağımı yazmıştım zaten :)
  4. A

6000₺ OYUN VE YAYIN ODAKLI SİSTEM TAVSİYELERİ

Monitör 75 Hz alacaksan gidip 5500 TL ye sistem almana gerek yok 3500 lük sistem ilede aynı performansı alırsın haa eğer diyorsan monitörü sonra değişirim bence monitör paranı toplayıp sistemini o zaman al
  5. A

4.000 - 5.000 Bütçe Aralığında Sadece Kasa ( Yayıncı ve Oyuncu ) Özel Sistem #DONANIM_ARŞİVİ

İmkansız değil 5000 TL ye sadece kasa diyor adam istersen 2500lük kasa ile de yayın açabilirsin ki adam 5000 diyor sen 5000 e eğer işini biliyorsan 2060lı sistem toplayabilirsin veya AMD nin 2060 a karşılık olan alternatiflerini
  6. A

Sistemim yeterli mi

Isınma sorunu yaşıyor musun peki ?
  7. A

Sistemim yeterli mi

Çok teşekkür ederim zaten sistemi zamanında alırken indirim bekleyip almıştım 5500 gibi bir paraya denk geldi monitörüde indirimde 1000 TL ye almıştım paramın boşa gitmesinden değil sabırsızlığımın sonuçlarının kötü olup olmadığını sormak istemiştim ama yorumlarınız içimi rahatlattı tekrardan...
  8. A

Sistemim yeterli mi

Hepinize yorumlarınız için teşekkür ederim kararımı verdim klavye mouse ve kulaklığımı yenileyeceğim dediğim gibi M2 ssd alacağım yayınlara başlayacağım için sıvı soğutma alacağım ve kasanın üstündeki ek fan yuvalarına fan takmayı düşünüyorum ama bakalım hava akışı en doğru nasıl olacaksa ona...
  9. A

Sistemim yeterli mi

Arkadaşlar ben yaklaşık 9 ay önce bir sistem topladım sistemim şu AMD Ryzen 5 2600 MSI pro b450m M2 V2 anakart Corsair 8.2 3000mhz ram Asus Dual RTX2060 OC Xigmatek Astro RGB Xigmatek 650w 80plus WD 1 TB harddisk Rampage bright rm61 144hz 1ms monitör Evet arkadaşlar ben bu sistemi kendi...
Top Bottom