Arama sonuçları: *

1. A

Tüm Paraya Sistem Mi Yoksa Monitör Dahil Sistem Mi

Sistemi aldin diyelim 7bine görüntü icin elinde iyi kotu monitörün var mi?
  2. A

SİSTEM TAVSİYESİ GTX1650 SUPERLİ

Elraen parva diyorlar ona da bak 1650s sec ufak tefek oyna sistemde guzel gibi duruyor
  3. A

RTX 2070S GAMİNG X TRİO R5 3600X Alınır mı?

O kadar para vericen ama araştırmıyorsun. Attigin linkte ana kartina bas sonra ozelliklere gel bakalim ne yaziyor max destek ? 4133
  4. A

10.700₺ Intel-NVIDIA PC Toplama

İste vatan kazığı hep anlatıyoruz bu geceki indirimlerle neredeyse 2080s li sistem geliyor 11k ya
  5. A

Elraenn parva sistem

teknoquenn Vardi hemen hemen ayni fiyata geliyorlar hangi mantikli diye baktim sanki parva daha uygun gibi duruyor
  6. A

Elraenn parva sistem

Parva linkini atar misin
  7. A

Vray render için sistem önerisi

Bunun daha üstü ne alican ki zaten herşeyin üst duzey
  8. A

Topladığım Bilgisayar Fiyatına Değermi?

1)1650s isinan bir kart degil. Bosuna fazla para verme inno3d 1650s fiyatlari daha uygundur. 200 300 tl oynar 2)ekran kartindan gelen parayla ana kart b450 s2h al 3)arkadaslarin onerdigi ssd a pather onu ekle gayet guzelmis. 4) Sacma sapan renkli olacak diye o kasayi alma.onu yari mesh yani...
  9. A

Sizce Bu Sistemi Toplamak Mantıklı Mı?

Son hali ideal olmuş hayirli olsun güle güle kullan
  10. A

Monitörlü Toplama Bilgisayar

Neofarza ,gskil vs vs hicbirsey değişmez ram ramdir. Seni etkilemez. Sen en ucuz 2li den 8+8 yap gerisi boş ;) 3000 mhz gayet yeterli 3200 le arasinda belki 2 fps fark olur belki olmaz oyun icinde hissetmezsin
  11. A

pc toplama konusunda yardımcı olurmusunuz

Ryzen 5 3600 Asrock b450 pro4 anakart Adata 2X8 GB 3000Mhz. Gigabayte 2070 SUPER Samsung 860 Evo 1TB Dark Diamon Pro Mesh 6x12 Fan FRGB Aerocool 600w 80+ Kcas Plus PSU Monitor 27 inc alirsan 2k alman gerekir cok pahalli onlarda sistemden kismak yerine aoc24g2u al keyfine bak :) Butceyi biraz...
  12. A

Bi Hayırlı olsunuzu alırım

Bence cok guzel sistem hayırlı olsun tek soyleyecegim hala sansin varsa ana karti kesinlikle ya asrock pro4 yap ya da a pro max yap. Tuf anakartlar çok boş heleki atx fiyatina matx alma rahat rahat atx kullan eger m olsun ille demiorsan . Tekrardan hayırlı olsun gule gule kullan bol bol...
  13. A

6000 tl vatandan sistem topladim nasıl olmuş

Su vatanı birakin alin parcalari bi bilgisayarciya gidin 100 tl verin size 30 dk da birlestirip veririr yazik gunah
  14. A

Kasamı aldım şimdi bu parçaları alacağım parçalar nasıl?

İlla vatan yada media diyorsan vallahi paraya yazik başarılar sana 2 paracada 500tl zarar ediyor baban simdiden hayirli olsun
  15. A

Trendyolda 3975 tl arada 300 tl fark var ,islemcide az once bakmistim 180 tl daha ucuza netten alirsin. 2 parvada 500 tl nerdeyse parcada al sana monitor parasi Aileyi şimdi gördüm bence fiyat farkini gosterirsen sikinti yaomazlar :) sene olmus 2020 herkes netten aliyor ikna et baban parayi...
  16. A

Monitör leş . Aoc 24g2u su anda boyle yüksek kartlar ocin en ideal monitor. Vatandan almak yerine tek tek toplarsan zaten monitörün parasi cikar. Vatan 500 600 tl pahalliya geliyor toplamda
  17. A

6500 tl VATAN RX 5500XT Edit Pcsi Topladım

Vatandan alma zorunluluğun yoksa parca parca topla. En basitinden 3600 vatanda 1750 tl su an baktim teknobiotikte 1570 tl arada 180 tl gibi muazzam fark var
  18. A

6500 tl VATAN RX 5500XT Edit Pcsi Topladım

Abartma sadece 2080 kartlar en ucuzu 6.500 tl . Toplanacak en iyi ekrna karti ya 5600xt ya da 2060
  19. A

11,000tl ye topladığım sistem.

Film izleyecekse alsin 2k 75 hz. Monitoru.. saka mi yapiyorsunuz forumda sistemden anlayan adam yok birde begeniyorlar. 2070s alip dunya para vermenin amaci yuksek fps almak degil mi ? Neyin fps sini aktaracak sana 75 hz monitor.. ekran kartinin gucunu sana yansitacak olaran birimi, ekran...
  20. A

Toplanılan Sistem Nasıl

Sistem gayet guzel hayirli olsun. Birakin su s2h ezberini . Rezelet baslangic seviyesi bombos anakart. Onu aldiginizda ek fan icin coklayiciya para veriyorsun. Hic geregi yok minnacik yalandan yere vrm sogutma diye bi parca koymuslar pro4 ile aralarinda daglar var
Top Bottom