Arama sonuçları: *

1. B

AMD sistemden Nvidia'ya geçeceğim

Bak bu da mantıklı geldi :D
  2. B

Hocam ben de tam olarak bundan dolayı 540hz'liği ne kadar istesem de biraz uzak duruyorum. Fiyatı çok yüksek olduğu gibi, 540 hz'yi nerede göreceğiz? 360 alıp geçeyim diyorum ama ghost olayı panel farkı vs var. Dediğin gibi minimum 280 max 400 hz arası bir monitör yeterli olacaktır. Oyun amacım...
  3. B

Tam bilmiyorum ama 4k var ise 4k 360hz almayı düşünüyorum. 4080 360hz'de dar boğaz olcaksa neyde kullanıcaz biz bunu 😅
  4. B

Belki de nvidia pazarlama stratejisi daha iyidir ama rtx desteği, özel uygulamaları vs çok arttı. 540 hz olarak gördüğüm ilk monitör de asusun nvdia desteklisi olunca ileriye dönük böyle düşünüyorum.
  5. B

Şu an monitörlere baktığımda amd biraz geride kalmış sanırım. Nvidia kendini ekran kartı + monitör desteğinde baya geliştirdi. Aslında bu yüzden artık nvidia geçmek istiyorum.
  6. B

Dostlar selamlar, Genellikle Cs2, R6, Valorant, Rocket League ve Lol gibi ağırlıklı fps oyunları oynamaktayım. Uzun süredir monitör arıyordum. Güzel bir para vurunca sadece monitör değil, 2020 döneminde aldığım kasamı satıp sistemi komple yenilemek istiyorum. Nakit sıkıntım yokken de en...
  7. B

Korona Virüs ve Fiyatlara Etkisi

Umarım, çoğu kişi pandemi sonrası fiyatların düşmesini bekliyor.
  8. B

Yazın fiyatların ne olacağı belli değil. Para eline geçtiğinde piyasa fiyatlarına göre en uygun sistemi önerebiliriz.
  9. B

Bunu kimse bilemez ancak olanağın var ise stoklar tükenmeden ve dolar artmadan alabilirsin. Bunun yerine aynı fiyata daha iyi bir sistem de toplayabilirsin. SSD kullanmanı öneririm.
  10. B

8000tl sistem önerisi

el capitan ve 1400 civarı bir monitör işini görecektir.
  11. B

8500 TL Bütçeye Komple Sistem Önerir Misiniz?

Windowsu kesinlikle SSD kur. Daha sonra dediğin gibi sürekli girdiklerini ssd'ye atabilir, kalanını HDD aktarabilirsiniz. Aman diyim SSD'yi doldurup da performansını düşürme :D
  12. B

5.000 TL İLE 8.000 TL ARASI KOMPLE SİSTEM ÖNERİRMİSİNİZ?

Dostum bu sisteme 7200tl çok. Tavsiyem render yapmayacaksan işlemcini 1600AF seçmen. Ekran kartını oyunda performans almak için yükseltebilirsin. Örneğin 1660s gayet güzel, daha düşük istersen 5500 xt. Benimki yolda o yüzden tam performansını anlatamam ancak ssd konusunda Toshiba'yı tercih etmen...
  13. B

5700 TL YE NASIL SİSTEM

Sisteminde 2 adet geliştirilebilir konu var. Bunlardan biri ekran kartının işlemciye göre düşük kalması. Sen bu şekilde olmasından eminsen diğer konu ise PSU. Kasa güzel hava alıyor ama PSU konusunda bu sistemi DARK markasına emanet etme. Ne olacağı belli olmaz.
  14. B

5700 TL YE NASIL SİSTEM

Render için topluyorsan güzel olmuş ancak oyun oynayacağım dersen işlemcini 2600 veya 3600 ile değiştirip, 1660s veya 5500 xt gibi bir ekran kartı kullanmanı öneririm. Ayrıca ekran kartını bi tık pahalı modellerinden seçmişsin.
  15. B

8000tl sistem önerisi

Render için mi arıyorsun yoksa daha çok oyun için mi?
  16. B

5.000 TL İLE 8.000 TL ARASI KOMPLE SİSTEM ÖNERİRMİSİNİZ?

El Capitan güzel seçenek, sadece 1 kez zam gördü ama 2.si çok yakındır. Benim konularımdan geçenlerde satın aldığım sisteme bakabilirsin. 8000TL'ye kadar çıkabiliyorsan ekran kartını 1660s tavsiye ederim. Bana tavsiye edildi ama daha fazla para harcamak istemedim. Ayrıca klavye mouse gibi...
Top Bottom