Arama sonuçları: *

1. B

Mevcut Sistemimi Yükseltmeli miyim Yoksa Satıp Yeni Bir Sistem mi Almalıyım?

Teşekkür ederim hocam bunu da düşüneceğim.
  2. B

Teşekkür ederim hocam. Bu mantıklı geldi bana. Bir iki sene idare etsin beni, daha sonra komple satmayı düşünüyorum zaten.
  3. B

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bütçe belirtmedim bilerek çünkü genel bir görüş istiyordum. Bütçe konusunda pek bir sınırım yok diyebilirim ama öyle çok yüksek meblağlar da vermek istemiyorum. Dolar artmadan almak istiyorum sadece. 30 lira üstü bütçeyi çıkarabilirim aslında...
  4. B

Merhaba arkadaşlar, Hepinize iyi günler diliyorum öncelikle. Aşağıda belirttiğim sisteme şu anda sahibim ama artık yavaş yavaş miladını doldurmaya başladı. 2018 yılında topladığım bir sistemdi ve beni bugüne kadar idare etti. Genel olarak hikayeli oyunlar oynadığım için yeni oyunlarda haliyle...
Top Bottom