Arama sonuçları: *

1. corez

RTX 4090'lı sistem için Intel mi AMD mi? Şu sistemler nasıl?

i9 14900k kullanıyoruz sunucularda , kabin arkadaşlarımız dahi kimsede crash problemi mavi ekran vs sorunu olmadı bütün sunucularda işlemci %80 üstü calısıyor 7/24 biz sorun yasamadık duymadıkta yasayan duyduklarımız sadece sosyal medya üzerinden medya kanallarından yada bize denk gelmedi 20den...
  2. corez

RYZEN 78003XD, 4070 Tİ SÜPER SİSTEM

240lık sıvı sogutucu yerine phantom sprit daha güzel olur , yada 360lık destekleyen kasa alıp 360lık articte alabilirsiniz gerisi güzel gibi
  3. corez

RTX 4070 İÇİN İŞLEMCİ ÖNERİSİ

AMD Ryzen 5 7600 daha iyi işlemci 14400ften
  4. corez

Çözüldü✓ Ekran kartları arasındaki fark?

üstündeki sogutmasıyla alakalı ve marka parasına ödüyorsunuz
  5. corez

İtopya DH-FALCON V3 alınır mı??

itopyadan şikayetler var müsteri destekleri zayıf indirime giren ürün dahi alınmaz ordan
  6. corez

Ryzen 7 7800X3D , B650 , RTX 4070 SUPER = Bu sisteme öneri ve tavsiye

guzel sistem alinir ben olsam 360lik kasa ile 360lik artic ttakardim sogutucu islemci guclu oldugu icin sicakligi yuksek calisiyor bilginizde olsun
  7. corez

İ7 14700k ve 4070li Sistem Nasıl Sizce?

intelin i9 14900k kullanıyorum cok performanslı sogutma kısmında evet sıcak calısıyor ama sorun teskil etmiyor
  8. corez

i7 12700 den hangisine geçmeliyim 14700K vs 7800X3D

hayır baktıgın inteldeki işlemci normal degil üst düzey saglam
  9. corez

i7 12700 den hangisine geçmeliyim 14700K vs 7800X3D

genel olarak düsünürseniz 14700 k sadece oyun icinse x3d
  10. corez

hangi sistemi almaliyim??

https://www.gaming.gen.tr/urun/416951/sunrise-4080super-amd-ryzen-7-7500f-galax-geforce-rtx-4080-super-sg-1-click-oc-16gb-16gb-ram-1tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu attıgınız sistem alın gecin hocam , söyle bir durumda var aceleniz yoksa bekleyin vatan saglam indirimler cıkartıyor
  11. corez

hangi sistemi almaliyim??

4k'da en güzel 4080 olur bütün oyunlarda size kafi olur zaten daha üstün ekran kartlarına gerek yok
  12. corez

Arkadaşlar Ayıptır Sorması Bu Sistem Alınır mı ?

bence bunun yanına sadece oyun icin opsiyonel eklenmeliydi :)
  13. corez

Arkadaşlar Ayıptır Sorması Bu Sistem Alınır mı ?

yani sacma bir cevap olcak ama para olduktan sonra şeyinin keyfine göre takıl niye alınmasın :D
  14. corez

60.000₺'e bu sistemi aldım. Nasıl sizce?

güzel fiyat , elimde 3 sistem olmasına ragmen cekicektim erken bitti stok
  15. corez

4070 alicam 5070 çıkmasını beklemelimiyim

beklencek bir durum yok , elindeki kartı cöpe atmıcaksın neticesinde 2.elden satıcaksın onu beklerken kur yükselicektir zaten kartta öldü fiyatından satılmıyor zarar kar etmezsiniz gününüzü boş gecirmeyin heveslerinizi yarına ertelemeyin.
  16. corez

Donanim Arşivi yeni çıkan sistemlerden almayı düşünüyorum

sinerj deki sistem var onu al dostum yada vatanı bekle
  17. corez

Ram i yükseltmeli miyim

sadece oyun icin soruyorsanız degişen pek bişi olmaz , ama arka planda yapılan işlemler vs daha rahat calıssın dersen evet degişir ben 32 gb ram bile yetmiyor 40 takılı suan iki cihazdada 2x16 1x8
  18. corez

Beyaz Sistem Toplama Süreci Bitti.

sıfır sorun günde 2 paket sigara iciyorum yıllardır sararma yok haftada bir ıslak mendille temizliorm lekelenmeler cıkıyor
  19. corez

Beyaz Sistem Toplama Süreci Bitti.

ben odada sigara iciyorum aktif beyaz kasa sorun olmuyor monitorlar beyaz renkte sararma vs durumu yok sararda cok problem degil boyarsın gecersin günde 2 paket dibinde sigara iciorm sorun teskil etmio
  20. corez

I9 14. Nesil İşlemcili Kasa Önerisi

server fileslerleri intel tarafından derlendiyse intel işlemci almanız gerekmekte , eger amd taraflı sorun yaratmıyorsa amd alın örnegin benimde serverim var intelde derledigim icin intel işlemci kullanmam gerekiyor amd'de sapıtmalar yasatıyor
Top Bottom