Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayarımı ne kadarsa satmalıyım

az değil mi ben 3 ay önce dolar 18 iken aldım toplam 17,5k ya geldi hepsi
  2. E

Bilgisayarımı ne kadarsa satmalıyım

selamın aleyküm pc alalım 3 ay oluyor her şeyi sıfır aldım kutusu faturası garantileri duruyor ona göre bir değerlendirme yaparsanız sevinirim aşagıya her şeyi yazdım komple şey halinde satacağım lütfen boş boş konuşacak kişiler yazmasın saglıcakla kalın. İşlemci: intel i5 12400f Anakart: msi...
  3. E

SİSTEMİM NE KADAR EDER

kanka zaten ekran kartı ile işlemci 14,5 ediyo ne anlatıyorsun
  4. E

SİSTEMİM NE KADAR EDER

selamın aleyküm sistemi yeni aldım herşeyin 24 ay garantisi var daha sizce ne kadar eder sistem özellikleri monitör: asus vp249qgr 144hz 1ms işlemci: intel core i5-12400f anakart:msi pro h610m-e ekran kartı: msi rtx 3060 ventus 2x oc ram: gskill ripjavs 2x8 16gb 3200mhz cl16 depolama: crucial...
  5. E

15k monitörlü sistem önerisi

kral evet aynı şekilde düşündüm ama ikinci el 2k ya monitör bulamıyorum maalesef ve ben zaten sistem kampanyası olan bir sistem istedim bu bütçeyle alamam onun farkındayım zaten bilmediğim birisi sponsorlu sistem toplamışsa bilen varsa alayım kafasındaydım maalesef o da olmadı
  6. E

kanka 12100f istemiyorum ya hoşuma gitmeyen bir işlemci amd tercihim olur saolasın yinede
  7. E

selamın aleyküm beyler indirimli sponsorlu bildiğiniz sistem varsa size zahmet atar mısın 15k bütçem var bir kuruş dahi kalmıyor cebimde vallahi ryzen 5600 işlemci olur ekran kartı amd intel fark etmez 3060 rx6700 felan böyle bir sistem varsa şuan indirimli bana uygun atarsanız sevinirim hayırlı...
  8. E

15K MONİTÖRLÜ SİSTEM ÖNERİSİ

selamın aleyküm beyler 15k bütçem var monitörlü sistem önerisi olan varsa yazabilirimi ya ekran kartı amd olmasa daha iyi olur nvidia önceliğim
Top Bottom