Arama sonuçları: *

1. emircanozdemir1412

PC TOPLAMA EN ÖNEMLI DETAYLAR

anakartın intel mi amd mi destekledigine dikkat etmek anakartının desteklediginden daha fazla frekans degerine sahip ram almamak(or: anakart 3000mhz ram destegi var 3200mhz ram alanın anlamı yok) işlemcin ekran kartını besleyebilecek mi ? sisteme yeterli gücü sağlayacak psu var mı ekran kartın...
  2. emircanozdemir1412

işlemci mi ekran kartı mı önemli ?

RAMLAR GEREKSİZ DİMİ
  3. emircanozdemir1412

işlemci mi ekran kartı mı önemli ?

birine yatıracagın parayı 2 ye bölüp eşit şekilde yükselt
  4. emircanozdemir1412

NASIL SIZCE ALINIR MI 4000tl

Şimdi reis sana 4500tl lik bir sistem topladım itopyadan şuanda 4498 tl tek tek linklerini verecem ürünlerin buyur bu dolar kurunda indirimlerle beraber bu kadar oluyor bir göz at bakim eğer begenirsen ilerde bir 8 gb daha takarak dual-channel 16gb kullanmanı öneririm...
  5. emircanozdemir1412

bu 4300 tl esneklik gösterebilir mi yoksa maksimum mu ?
  6. emircanozdemir1412

bütçeni söyle sana güzel bir sistem önerim ama imkanın varsa amd işlemci kullan hem ileri dönük oluyor dediğim gibi bütçeni söylersen yardımcı olmaya çalışırım
  7. emircanozdemir1412

3500tl ye bu pc alınır mı

Dediğim gibi artık Harddisk kullanımı azaldı Ssd ler her bakımdan daha avantajlı imkanın olursa m2 yoksa 2.5 inç normal ssd öneririm hdd ye bakma bile değiştireceksen de 500gb seni idare eder diye düşünüyorum 1tb a gerek olacagını sanmıyorum ama yinede sen bilirsin
  8. emircanozdemir1412

7500₺ sistem topladım değerlendirirmisiniz

güzel bir sistem toplamışsın fakat biraz daha araştırarak biraz daha ucuza bu sistemi toplayabilirsin
  9. emircanozdemir1412

3500tl ye bu pc alınır mı

kardeşim harddisk yerine ssd tercih etmeni öneririm
Top Bottom