Arama sonuçları: *

1. E

Şöyle bir sistem topladım sizce nasıl / neleri değiştirebilirim ? iyi midir?

Eğer bütçene uygunsa am5' li bir sistem kurman daha iyi olur üzerine upgrade yaparsın daha iyi olur diye düşünüyorum tabi sizin bileceğiniz iş.
  2. E

Kendimce topladığım sistem iyi mi?

Değerlendiricem hocam teşekkürler
  3. E

Teşekkür ederim hocam :) 1713775502 Ti superli sistemler inanılmaz pahalı maalesef
  4. E

Teşekkür ederim hocam.
  5. E

Çok karıştırdınız bunu detaylı araştıracağım :D
  6. E

Yapmayın hocam :D 1713731523 Hocam 40k ile yola çıktım 60k yı gördüm daha çıkamam malesef 1 TL bile :D
  7. E

Anakart ve soğutma işin içine girdiğinde bütçemi çok fazla aşıyor.
  8. E

Haklısınız olabilir duruma göre değerlendireceğim teşekkür ederim.
  9. E

Not olarak aldım teşekkür ederim.
  10. E

Ekran kartında Nvidia tercih etmek istiyorum. İşlemci olarak da alakası olmadığını biliyorum ama sanırım oyun için en iyi fiyat performans işlemci bunlarmış (yanlış biliyor olabilirim belki 7600 de vardır.)
  11. E

Anakart: MSI Pro B650-S WiFi ya da MSI B50 Gaming Plus WiFi Ekran Kartı: Rtx 4070 Super (Marka tavsiyesine açığım.) İşlemci: Eğer bütçem yeterse AMD Ryzen 7 7800X3D olmaz ise AMD Ryzen 5 7500F Ram: DDR5 CL30 2X 16 GB (Marka tavsiyesine açığım.) SSD: 1 TB şuanlık yeterli olacaktır. (Marka...
  12. E

Sıfırdan Beyaz Sistem Toplıyuyorum Yardım Edermisiniz.

4070 super ekran kartı modelini almanız daha iyi olur diye düşünüyorum.
  13. E

Resimdeki sistem 48 Bin TL'ye alınır mı?

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için.
  14. E

Soğutmayla ilgili bir fikriniz var mı? Burada verilenlerden alınır dediğiniz var mı yoksa farklı bir yere mi yönelmeliyim?
  15. E

40 bin TL bütçeyle araştırmaya başladım bir tık üstü olsun bir tık üstü olsun bu miktar artık para değil diye diye 50 bin tl nin üstüne çıkıcam az kaldı bu gidişle kredi çekip her şeyi son seviye bir sistem toplayacağım anlaşıldı. 1713564465 Gskill iyi midir? Ya da önereceğiniz bir marka var mı?
  16. E

Haklısınız bu huyumdan vazgeçmeliyim belki de. 1713564064 Ana kart ve ekran kartı markası Msi olarak mı?
  17. E

Ne zaman geleceği belli mi hocam?
  18. E

Büyük ihtimal toplanabilir hocam. Lakin ekran kartı marka olarak galax, inno3d, palit gibi marka olursa toplanabiliyor yukarıda da belirttiğim gibi markadan taviz vermek istemedim. Asus veya Msi tercih etmek istiyorum. Belki yanlış bir düşüncedeyimdir daha önce o markaları hiç kullanmadığım için.
  19. E

Arkadaşlar bu sistem 48 bin TL eder mi? Eğer ekran kartını MSİ yerine Inno3d olarak alırsam 44 bin TL'ye düşüyor lakin markadan taviz vermek istemiyorum düşünceleriniz neler?
Top Bottom