Arama sonuçları: *

1. F

GTA 5 için hangi işlemci modeli tercih edilmeli?

arkadaşlar 3070 ti sistem alıcam pubg mobile ve gta v valorant cs go hangi işlemciyi alayım ve modelini önerir misiniz? 3070 ti 16 ram 3600mhz sistem topluyorum güzel fps bomba edicek fiyat limiti yok güzel fiyatı abartı olmıyan fps canavarı uzun süre götürcek seri işlemci önerir misiniz?
  2. F

3060 ti vs 3070 hangisi dağ iyi

bilgisayar hakında gram firkim yok
  3. F

3060 ti vs 3070 hangisi dağ iyi

arkadaşlar 3060 ti mı dağ iyi performans verir yoksa sade 3070 mi bu arada işlemci önerir misiniz? oynıyacağım oyunlar pubg mobile valorant gta v fivem cs go fifa 23
  4. F

amd mi intel mi ? rtx 3070 ti için

arkadaşlar rtx 3060 ti yada 3070 ti sistem alıyorum amd mi almalıyım intelmi uzun ömür götürcek bi işlemci istiyorum ve fps farkı olan pubg mobile valorant gta v fivem cs go gibi oyunlar oynuyorum
  5. F

sistemim ne kadar eder ?

kanka öyle değişk bir kasa modeli ama kasa güzel ışıklıar vln büyük
  6. F

sistemim ne kadar eder ?

kaça satabilirim yani 2020 ağustos almıştım gamegarajtan
  7. F

sistemim ne kadar eder ?

Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım elimde Ekran kartı: Palit GTX 1660 Super 6 GB 192 bit İşlemci: Intel Core i5 9400F 6 çekirdek RAM: 8 GB RAM 2667MHz Kasa: Aqustin ışıklı kasa Anakart: B365mhc SSD: 240 GB HD: 500 GB Arkadaşlar bilgisayarı 2020 yazın almıştım ihtiyaçtan satıyorum yeni bilgisayara...
  8. F

pc kolik güvenlimi sağlıklımı

kanka peki gooaglede şikayet var kısımına yazılanlar olurmu hazır sistem alıcam işlemciyi değişk göndermişler ulaşılamıyor vln vistan diyolar 1 ayda geldi diyolar böyle şeyler yaşarmıyım
  9. F

pc kolik güvenlimi sağlıklımı

pckolik.com adlı site bilgisayarlar aşırı ucuz site güvenlimi ileride vln sıkıntı çıkmasın biraz araştırdım kimine 1 ayda göndermiş vln gönül rahatlı ile pckoliksitesinden bişey alabilirmiyim https://pckolik.com/pbwp-customization-default/?pid=38686 bi sıkıntı çıkarmı gelme konusunda veyhata...
  10. F

20-24 BİN ARASI SİSTEM TAVSİYESİ

beyler peki bu bilgisayarı alıcam yarında elimde şuan kulandım bilgisayar var gtx 1660 süper 6 gb i5 9400f 6 çekirdek 8 gb ram 2667 mhz bi sistem var 2020 yazın almıştım bu sistemi kaça satabilirim fazladan elimde durmasın
  11. F

arkadaşlar böyle sanal işlerinden anlamıyorum 32gb ram takmayı düşünüyorum 16 yeterlimidir arkada oyun oynarken video vln izlerim veyhatta 24 gb mı takayım
  12. F

önerdiğin sistem çok güzel darboğaz yaşarmıyım o sistem ile gta v de kaç fps alırım
  13. F

Arkadaşlar Öncelikle İyi günler Yeni Bir bilgisayar toplama kararı aldım aklımda gamegarajdaki rtx 3060ti lı bir sistem var 32 gb ram 3600mhz sıvı soğutucu 240m var bu bilgisayarı almayı düşünüyorum ama işlemci olarak ne koyacağıma karar vermedim oynıyacağım oyunlar pubg mobile valorant gta v cs...
Top Bottom