Arama sonuçları: *

1. goshawk

Sistemimi iade ediyim mi?

"çok fark olur. son attığın sistem seninkine göre çok daha iyi." şeklinde bir cevap gelse ne olacak? çok merak ettim.
  2. goshawk

6700 5600 550w yetermi

ben de 6500'den 6700 ya da 660 xt'ye geçmeyi düşünüyorum. aklımdaki soru işaretiydi bu mesele.
  3. goshawk

Z170 Çipsetli sistem toplama.

8*8 ram nasıl oluyor onu anlamadım? 8 ram slotu mu var anakartta?
  4. goshawk

INTEL 11400F - RYZEN 3600 Sistem Arasında Seçim Yapmak

konuşmayı bilmiyor mu? dostum yazık sana. cevap yazma bana.
  5. goshawk

bilader uzatma. boş yapıyorsun. hadi hadi. dediğim gibi adama bir kere dersin "bak öyle yapma" diye ama sen ısrar ediyorsun. zorlama şansını. ikile. bakın ben 3600 alsın demiyorum. 5600 alsın da demiyorum. ama sizin unuttuğunuz mesele şu bir kere öneri yapılır. kabul ederse detayları konuşulur...
  6. goshawk

bilader boş yapma. adam istediğini söylüyor. sana ne adamın istediğinden? bir kere fikrini söylemişsin tamam yeter. neden konuyu açanla tartışmaya giriyorsun? adam da sana kibarca cevap vermiş ama anlamamışsın.
  7. goshawk

sizin için performans önemliymiş, bu arkadaş için ise görsellik. size para hakkında görüşünüzü sormamış ki. sizin görüşünüz de ona göre mantıksız. kaç kere kibarca fikrinizin kendi fikrine uymadığını belirtmiş ancak siz hala "mantıksız" diyorsunuz. lütfen fikirlerinizi dayatmayın.
  8. goshawk

DA Yeni sistem / Geliyor gelmekte olan...

aynı konudan bir tane daha açılmıştı. bu aralar sanki forumda çok oluyor bu toplu konular.
  9. goshawk

Sonunda Topladım! Sonuç Nasıl Olmuş?

mesela hangi açıdan mesela? kaynağınız nedir bunu söylerken? şuan aynı fiyatlarda hangi nvdia kartı alırsa daha yüksek performans alır?
  10. goshawk

Arkadaşlar yeni pc alıcam bi bakarmısınız

izoly sistemlerle ilgili foruma bir bakarsanız neden almamanız gerektiğini görürsünüz.
  11. goshawk

Pc topluyorum 2500 - 3000 tl (2.el) ne önerirsiniz ?

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-neoforza-8-gb-3600-mhz-ddr4-cl19-nmud480e82-3600db11-fiyati,657325897.html ram olarak buna da bakılabilir.
  12. goshawk

anladım. bütçe olarakmış anladım. kusura bakmayın.
  13. goshawk

neden ryzende seçenek azalıyor?
  14. goshawk

Bu pc nin ederi sizce nedir ?

csgo kaç fps? merak ettim. yanlış anlamayın oynatmaz demek istemiyorum oynatıyor olabilir. sadece fps merak ettim.
  15. goshawk

Yaklaşık 4000TL Bütçe İle Sistem Geliştirme

sanki öncelik psu olsa daha iyi olur gibi. düzgün bir psuya geçmek hem sizi hem de sisteminizi korur. ve dual rame geçmelisiniz.
  16. goshawk

Bu bilgisayarı aldım 18000tlye nasıl sizce

çok güzel gibi duruyor. hayırlı olsun.
  17. goshawk

Letgo'dan bu sistemi almak mantıklımı

aynı paraya güzel apu alırsın.
  18. goshawk

2. Elden Bilgisayar Topluyorum Tavsiyeniz?

toplama konusunda çok bilgili değilim ama kaliteli bir psu almaya çalışın. bütün parçalarınızın güvenliği adına. bi de b450.
Top Bottom