Arama sonuçları: *

1. H

Var mı Bana Ucuz Apu Sistem Toplayabilecek Biri?

Arkadaşlar merhaba. 3000₺ bütçem var. Bana bu bütçe ile toplayacağınız en f/p sistem nedir. İşlemciyi çok güçlü almayı düşünmüyorum onun yerine anakart,kasa ve psu'ya yatırım yapacağım. Çünkü ilerde işlemci ve ekran kartı upgrade'i yapacağım. Tercihlerim: 8x2 (16gb) 3000&3200mhz ram min. b450...
  2. H

Ufak Çaplı Sistem Toplayacağım Önerileriniz Nelerdir

James Donkey'in SSD si ilk mesajımdaki linkleri tek tek bakarsanız parçaları görürsünüz teknobiyotik in sistemi gereksiz pahalı monitör ekleyince 4.000tl oluyor benim linklerdeki 144hz monitör dahil 2800tl+kasa
  3. H

469₺ işlemci 300₺ram 600₺anakart 144₺ssd 1329₺monitor Daha kasa belirtmedim 2800₺
  4. H

evet maalesef bütçe max 3500ü zorlayabilir bu arada sisteminiz çok güzelmiş hayalimdeki değerini bilin 1614688635 amd toplamak istiyorum ve monitor min. 144hz 1ms olması lazım ve va panel tercihim
  5. H

benim monitorumde yok o yüzden böyle topladım yinede teşekkürler:)
  6. H

arkadaşlar elimde amd a8 7410 apu laptop var bunu satıp kurtulacağım onun yerine ortalama bir masaüstü toplayacağım birazda geleceğe yatırım olacak çünkü laptopumun özellikleri bayağı eskidi ufaktan masaüstüne giriş yapıp zamanla upgrade etmek istiyorum unutmadan söyleyeğim bütçe az aklımda...
Top Bottom