Arama sonuçları: *

1. ichbinbuura

game garaj PCm geldi sayfa 5

Hayırlı olsun arkadaşım.Güle güle kullanman dileğiyle bende birazdan teslim alıcam bilgisayarımı.
  2. ichbinbuura

Bu pc alınır mı??

PSU konusunda kesin bir bilgim yok fakat 2.sistem daha cazip duruyor.
  3. ichbinbuura

Sizce nasıl? Almayı düşünüyorum 2 3 aya kadar

Detaylı bilgi veyahut fotoğrafı var mı ?
  4. ichbinbuura

3500 TL Sistem Önerisi

Bütçeyi 200 tl aşabilirmisiniz ? Anakartı b450m s2h yapıp bu sistemi tercih edebilirsiniz. Çok haklısınız.
  5. ichbinbuura

4500tl sistem önerisi

Arkadaş rx580 düşündüğü için atmıştım.Haklısınız. 1597257965 İntel düşünmüyor isen buna bir bak. https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/teknobiyotik-p1-amd-ryzen-5-2600x-3-6ghz-rx590-8gb-8gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html
  6. ichbinbuura

4500tl sistem önerisi

Hazır almayın dedimde.Şuna bi bakmanızda fayda var.Kendimle çeliştiğim anlardan birindeyiz yine :D https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/intel-i5-9400f-2-9ghz-rx580-8gb-8gb-ram-240gb-ssd-oyun-bilgisayari.html
  7. ichbinbuura

4500tl sistem önerisi

4500 TL bandında bir sistem toplayacaksanız hazırdan çok parça parça toplayın.Şahsi görüşüm budur.Aklında temel şeyler varmı ? Ekrankartı? İşlemci vs. ?
  8. ichbinbuura

3600+1650S vs 3100+1660S

Sadece oyun oynayacaksanız 2.şık daha mantıklı olacaktır.Eğer render veya yayın düşünüyorsanız 1.sistemi alabilirsiniz.Herkesten önce sizin ne düşündüğünüz önemli efendim.
  9. ichbinbuura

6000 tl bütçeyle alabileceğim en iyi bilgisayarı önerebilir misiniz?

Rica ederim.Bende sizi ediyorum hemen.
  10. ichbinbuura

Gayet öyle efendim.Psuyu yükseltirse eğer.
  11. ichbinbuura

Psuyu kaliteli bir marka yap.Birde imkanın varsa ssd yi değiştir. 1597256903 Pardon ssd iyi bu sistemde bakmayı unutmuşum.
  12. ichbinbuura

Bütçeniz uygunsa buna bi bakın derim.Mesuliyeti benden değil. https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-firsatlari/bayram-ozel-bilgisayarlar/teknobiyotik-bayram-ozel-pc.html
  13. ichbinbuura

4800 tl ' ye kasa toplama

Link ?
  14. ichbinbuura

SONUNDA BİLGİSAYAR ALDIM

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.
  15. ichbinbuura

Yeni bilgisayar aldım

Çok teşekkürler dostlar.
  16. ichbinbuura

Yeni bilgisayar aldım

Çok teşekkür ederim.
  17. ichbinbuura

Yeni bilgisayar aldım

Yok ya ellemeyin doğru diyorlar.İtopya,Teknobiyotik gibi sitelerde daha uyguna geliyordu.Ama imkanım vatana yettiği için vatandan aldım.Herkes özgür sonuçta bir şey diyemeyiz :)
  18. ichbinbuura

Yeni bilgisayar aldım

Aynen öyle ustam.Allah düşleyenlere daha iyisini nasip etsin.
  19. ichbinbuura

Yeni bilgisayar aldım

Çok teşekkür ederim dostlar.Başta donanım arşivi olmak üzere birçok arkadaştan bilgi aldım.Bu süreçteki en büyük yardımcım bu forum oldu.Teknobiyotikten,itopyadan veyahut tek tek toplayıp daha iyi bir sistem alabilirdim.Ama ailemi buna ikna edebildim ve böyle bir sistem aldım.Umarım hayırlı olur...
  20. ichbinbuura

Yeni bilgisayar aldım

Çok teşekkürler dostum.
Top Bottom