Arama sonuçları: *

1. K

YENİ PC DONANIM UYUMLULUĞU

istanbul hocam evet bu soğutucu 360 lık olanı almak istiyordum
  2. K

3 fanlı cooler master bir serisi vardı bulamadım ama iyi bir soğutucuda almak istiyorum ondan öneride alabilirim 4bin bütçe
  3. K

bilmediğimiz markalarda düşük herzlerde ramlar psu hava akışının iyi olmayan kasalar vs vs 1714635936 tamamdır aklımda bu bilgi henüz almadım ekran kartını tek tek alıyorum demiştim bu bilgiyide göz önünde bulundurucam teşekkür ederim, anakart tarafında bir fikir verirmisin rica etsem
  4. K

40-50 fps lik fark var ben bukadar olacağını düşünmüyordum 1714634421 hazır sistem almayacağım kanka, çünkü yerleştirme çok ürün var içlerinde revize etsen fiyatı çok arttırıyorlar öyle uğraşmaktansa tek tek toplarım daha iyi indirim yakaladıkça alıyorum zaten
  5. K

ortalama 100bin 1714633547 ikisi arasında çok fark varmı? 4070ti ile 80 süper
  6. K

Açıkcası bütçeye bakmıyorum şuan nekadar tuttuğunu soruyorsan birazdan yazarım ortalama 100bin tutuyor tutacak
  7. K

Selamlar iyi forumlar, Yeni toplamaya başladığım sistemin uyumluluğu konusunda tereddüt etmiştim son bir teyit almak için açıyorum konuyu yardımlarınız içinn teşekkür ederim. alındı Ryzen 7 7800x3d asus rog strix rtx 4070 ti corsair 2x16 6400mhz cl32 ram alındı kioxia exceria plus g3...
Top Bottom