Arama sonuçları: *

1. K

Donanım Arşivi RTX 2060 Geldii

Adamlar inanmamakta ısrarcı
  2. K

Çürük balıklar kokmaya başladı
  3. K

Xd. Orasida dogruda abi şimdi stok artarsa fp orani düşer ama indirimli şeyler olursa ve ekran karti ozellestirmesi olursa seviniriz🙃
  4. K

Yapma be abi biz senden süpriz bekliyoduk süpriz başka şeymi yoksa?? Eğlenecez dedin pazar günü🥲
  5. K

Gtx 1660 ti?
  6. K

Yani mesala benden birsi almak istedi ben onu kargoya vercem para ne zamaj gelcek param guvende var sahibindende falan yani bilmiyorum
  7. K

Oda dogruda abi ben bu al sat isleri hic yaomadim hayatimda yani sıkıntı cıkqr mi para da falan
  8. K

Başka konuda yazmistim arkadaslar 1660 suoer ya da ti 3k anca eder diyor satsam rtx 3060 alsam 4k eklemem lazim sistem bu sefer 12 13 buluyor
  9. K

3060 cikarmi 12k civari v6 almadigima pisman olurmuyum
  10. K

Abi v6 çıksın ondan sonra 12k bütçeye sistem beklemelimiliyim yoksa v6 almalimiyim diye sorucam sana cevao verirsen sevinirim zaten konusu acilir
  11. K

DA v6 gtx olucakmış alınır mı

Sıfır ürünle 2. El urun fiyatini karsilastiracak zekaya sahipsin birak senin yorumun kalsin senden tavsiye alamayalim
  12. K

İ3 12100f besler 3060 ı
  13. K

Sıfır kapalı kutu gelir gelmez satsam 3k nasıl ediyo tuf serisi 5.6k en ucuz 4 4.5k eder diye dusunuyorum
  14. K

Peki gtx 1660 super ya da ti olursa geldigi gibi ekran kartini satsatk kaç k eder üstüne ekleyip rtx 3060 alma düşüncem var
  15. K

Gizli ajan mübarek
  16. K

Abi bi cevap vereydin neyse allah büyüktür yarın hele bi olsun
  17. K

Abim gelmis hoş gelmis abi tek bir sorum var bundan sonra yil basina kadar sistem cikartican mi??🙃
  18. K

Bu akşam uyurken benim rüyalar olucak gibi
  19. K

Yarin bi sistem cıksın duruma göre birdaha konu acar sorarim çünkü süpriz şeyler olabilir saolasın sorularimi cevapladigin icin
  20. K

Yarin ki sistemi kacirmaya değecek mi peki? Kafam allak bullak
Top Bottom